Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-tech Tychy Sklep I Serwis Zapraszamy


MOTOTECH

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na Forum Śląskich Motocyklistów. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do nowo otwartego SKLEPU oraz SERWISU MOTO-TECH TYCHY. Siedziba mieści się:MOTO-TECH ul.Wojska Polskiego 1843-100 Tychytel.507852828czynne pon-pt 10-18 sobota 10-15Łatwy dojazd z ulicy Mikołowskiej, 100 metrów od dworca PKP Tychy 100 metrów od stacji kontroli pojazdow EMIDAOferujemy :-kaski,kurtki,akcesoria motocyklowe.-Oleje chemia filtry pełna technika.Cechujemy się:-profesjonalnym podejściem do klienta -solidnym warsztatem mechanicznym wyposażonym w urządzenia najwyższej jakości Dlaczego warto nas odwiedzić:-przystępne ceny-rabaty dla stałych klientów-miła i fachowa obsługa-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Jarka. Tak to ten Jarek z Kobióra. Bardzo dobry mechanik motocyklowy ,a takich dzisiaj nie wielu naprawdę. Zjeździłem już różne serwisy i przyznam szczerze ,że jak Jarek mi wyreguluje motocykl to chodzi jak pozytywka. Mruczy sobie dumnie gotowy do biegu. Szczególne uznanie za dbałość o detale oraz pomocną dłoń kiedy tylko jej potrzeba w zakresie mechaniki motocyklowej. Jeszcze raz serdeczne GRATULACJE. Mam nadzieję ,że sklep będzie tak samo dobry jak serwis z tak samo dobrymi cenami. Jak tylko znajdę chwile na pewno się tam zjawie sezon już tuż tuż i trzeba troszkę maszynę doprowadzić do stanu używalności.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem tą przyjemność serwisować swoje moto u kolegi Jareckiego,wszystkie naprawy przeprowadzone szybko sprawnie i na temat , po prostu profesjonalista w mechanice motocyklowej, fajnie że teraz będzie można się jeszcze zaopatrzyć w akcesoria motocyklowe, będzie trzeba nawiedzić w najbliższym czasie moto-techa , może warto zainwestować w jakąś własną stronkę internetową?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co wypowiadają sie sami jednopostowcy.Powiem tyle nigdy złego słowa na Jarka nie słyszałem pamiętam go jeszcze z czasów kiedy miał fajera 900Jego kuzyna Łukasza tez znam
W obecnych warunkach (po wykasowaniu się forum) trudno liczbę postów brać za wykładnik czegokolwiek. Teraz bardziej liczy się czas od pierwszej rejestracji i to, czy jest się kojarzonym.Większą wartość (przynajmniej dla mnie) w tego typu tematach mają wypowiedzi użytkowników z dłuższym stażem i których "znam" niż świeżaka z, dajmy na to, 500 postami A Moto-tech życzę powodzenia w branży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z tego co wiem to nie zwinęli żadnego interesu i mocno się rozwijają. Byłem tam ostatnio kupowałem buty ALPINESTARS smx plusy i sklep coraz lepiej zaopatrzony a i czas oczekiwania jest bardzo krotki na zamówienia . Tam był bład zdaje się sie ,że do 19 mają otwarte a mają od 10 do 18 także może koledzy byliście w tych właśnie błednych godzinach pzdr i jeszcze raz wszystkiego dobrego dla MOTOTECHU .POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.