Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie Moto Po Xj 600


<=RAFI=>

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej przymierzam sie do zmiany mojej xj'ty na cos innego, tak naprawde w gre wchodzi sporo motocykli jakie mi sie podobaja ale ktos mnie musi do jakiegos przkonac;]Czasem pojezdze sobie xjr ale to jest potega narazie trzeba cos mniejszego od tego potwora;]Myslalem o suzuki bandit ( jednak chyba zabardzo bedzie przypominal mi xj z wygladu a chcialbym cos innego), w glowie mam tez suzuki gsxf 600 (jajko, powiem ze moze byc fajne wprowadzenie na szybsze motocykle 86km z 63 nie ma chyba tak wielkiej tragedii). O czym jeszcze myslalem fazer (jednak za bardzo do niego nie jestem przekonany). Tak wiec jestem otwarty na propozycje. Więc jak? co polecicie po xj? maxxxxx do 8-9tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również po "dzivce" miałem dylemat i padło na fzs600 i temu podobne. chwale sobie i nie narzekam na brak mocy ;] spokojna jada do 6,7 tyś to pikuś .....PAN PIKUŚ ;] , jak chce poszaleć to do oporu bez problemu idzie! ale za 6,7 tyś to niestety ciężko bedzie coś wyrwać z tych sprzętów. zatem dobrze by było coś wyrwać dobrego z 600tek od forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR chyba nie. Zależy jak się czujesz po XJ. Jak za mało sportowa to szukaj CBR. A jeżeli Ci pasuje wygoda XJ to ja bym brał Fazera ( co zresztą zrobiłem i przejeździłem sezon na 2 Fazerach ) Byłem zadowolony. Dobry motor bez większych wad. Jedyne co mu siada to króćce ssące. A tak lejesz i jedziesz. I można go tanio kupić. Najlepiej po 2000 roku bo parę zmian wprowadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 900 rr ;)moto niezawodne,dla mnie bardzo wygodne nadaje sie do wszystkogo ;)ale to moje zdanie bo nim jezdze i to moto jest dla mnie idealne ;)wiesz jak jest na forum...zastanow sie do czego ci moto potrzebne i jak je bedziesz uzytkowal ;)nie to zebym cie namawial ale sc33 bedzie pasowal takze lepiej dozbierac i kupic fajera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy do jakiego typu jazdy chcesz wykorzystać drugie moto,ja głównie jeżdże do pracy lub turystycznie więc z XJ przerzuciłam sie na FZ6 i jestem bardzo zadowolona,pozycja prawie ta sama,jazda nie męczy a i koników już jest dość,a jak ktoś lubi pozycję "embrionalną " to wybiera sporta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.