Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakieś Dobre Miejsce Na Piknik W Katowicach?


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka panie i panowie,okazuje się że jest MEGA CIĘŻKO znaleźć w okolicach katowic (a nawet dalej) jakieś przyjemne ustronne miejsce na łonie natury, gdzie w dodatku daloby się dojechać motocyklem...Chciałem zorganizować jakiś fajny moto-piknik ze swoją panienką a tu zonk - wszedzie cywilizacja albo jakieś prywatne pola kartoflane.Proszę motocyklową brać o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katowicach nie ma takich miejsc W okolicach predzej, trzeba bedzie wyjechac jakies 50 km poza katowice zeby cos fajniejszego znalezc, a najlepiej zapraszam w moje strony. Beskid slaski-pelno tu takich miejsc. Odlelosc ok. 70-80 km dobra droga, wiec czasowo wychodzi ok. 40- 50 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm trochę daleko, chciałem raczej taki szybszy wypadzik zrobić.robiłem rozpoznanie na terenach jak się jedzie na częstochowę, na jurze, też tam jest super ale też trochę daleko. myślałem o czymś do 30-40 km
70 km to za daleko ,żeby zabrać kobietke na piknik? W takim razie zaproś ją do garażu. Mniej zachodu z jeżdżeniem i od razu możesz się do niej dobrać. Bez strat na paliwie ;)A jak zabierzesz ją na Chudów to oboje staniecie się prawdziwymi motocyklistami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol no to chudow odpada Chodzi o to, że ona nie specjalnie lubi dalsze wypady na motocyklu, i tyle (wiem; co za babe sobie wybrałem! ). Ale to nasza trzecia rocznica i na pewno nie ostatnia, więc muszę się dostosować.Także w gre wchodzą jakieś miłe lajty, ładna okolica i mało cywilizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę zaproponować fajne miejscy Niegowonice cztery serpentyki małe wzniesienia świetny widok ze skałek na panoramę śląska i zagłębia http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Katowice%2C&loc2=niegowonice&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=44&y=4
a jaka nawierzchnia na tych serpentynkach i w okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.