Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Taki Nowy Ale Jednak Chcialbym Pokazac ;)


Makavelli

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke mnie na forum nie bylo, a mojego streeta juz prezentowalem wiec i teraz chcialbym pokazac dalszy ciag prac nad nim -nowa kierownica-nowe lusterka-nowe zegary sportowe KOSO-nowy naped-sportowy wydech Scorpion - troszkie pierdolek, podkrecony fimikAktualnie czekam na ledowe kierunki, ksenony, pelne wypelnienie pod lampe, lampe na tyl rowniez na ledach i czeka go odmalowanie na piekna czarna perle Przed wypadkiem na CBR w zeszlym roku nie sadzilem ze szybko wroce na moto. Wystarczyl mi miesiac, sprzedanie auta i nadal szukalem szlifierki. Jednak cos mnie tchneloa na zabawe w customowe opcje i zaciecie na szlifierki minelo

Wydech na zywo brzmi o wiele lepiej. Na niskich obrotach naprawde donosny i gleboki basik, a wyzej juz do samej odcinki idzie bardzo rasowo.Podsumowujac cene samego motoru, przerobek, nowego silnika oraz akcesoria to spokojnie bylbym sobie w stanie pozwolic na jakiegos ladnego fajera lub gixera 1000 k4 ale szczerze ?? Za cholere bym mojego bandziora nie zamienil teraz nie liczy sie moc ale dusza w mojej opini czekam na komentarze jak sie podoba ?? :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaze co dalej zabawa w customing to jednak kosztowna sprawa wizualnie bylby juz przy koncu pracy, ale chcialem dopicowac go technicznie, stad wydech, pelna regulacja silnika, zawory, gazniki, swiece, olej i uszczelniacze w lagach, wszystkie filtry itp... ale dalsze efekty bede stopniowo zapodawal...Co do wydechu to myslalem nad tym, ale jednak szukalem czegos rasowego i stad ten wydech ale w jego dzwieku sie zakochalem na filmiku nie widac go za dokladnie ale wyglada tak : http://img99.imageshack.us/img99/4118/514767560bq5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie nie krepuj!! masz horneta a to dobra baza do tego zapodaj jakis ostrzejszy zadupek, zmien przod (tylko blagam nie owiewke z allegro!! ) zakladaj plug, zmien zawiechy na cos twardszego z czasem osiagniesz efekt kumpel zrobil horneta 900 na naprawde piekna maszyne i tez jakos nie potrafi sie z nia rozstac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie nie krepuj!! masz horneta a to dobra baza do tego zapodaj jakis ostrzejszy zadupek, zmien przod (tylko blagam nie owiewke z allegro!! ) zakladaj plug, zmien zawiechy na cos twardszego z czasem osiagniesz efekt kumpel zrobil horneta 900 na naprawde piekna maszyne i tez jakos nie potrafi sie z nia rozstac
Dla mnie moja horneta już jest idealnie zrobiona W sumie nie jest bardzo zmieniona ale daje zajebisty efekt Co jest zmienione : szeroka kierownica, przerobiony, naprawdę głośny wydech , pług, tablica przymocowana zaraz pod zadupkiem także widać całą oponę, małe lusterka(niekoniecznie mi się to podoba podczas jazdy ) chyba tyle Na streeta to najchętniej bym przerobił CBR 929 Dobra koniec tematu bo jeszcze sprzedam horneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik byl zrobiony na szybko po zatankowaniu a nie mialem jak kamery zamontowac ale jak juz tylko pozaliczam egzaminy to na bank cos takiego nakrece... i obrotomierz calkiem ok chodzi...nie skacze i nie ma jakis wariacji...a masz jakies odnotowane przypadki czegos takiego??
przypadki byly.. urzadenie jest bardzo czule i zazwyczaj nie podpina sie go pod cewke, tylko roni pentle indukcyjna na przewodzie wysokiego napiecia za pomoca kabla ekranizowanego.. Dodatkowo podpina sie do masy i wtedy nie wariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki jak tylko wroce do czestochowy z lodzi (studia i sesja) to postaram sie podkrecic jakis fajny filmik z jazdy Tazzman dzieki za podpowiedz - generalnie nie jestem pewien gdzie mi Urko podpial obrotomierz...wiem tylko ze mechanizm od predkosciomierza nie poszedl na przod, tylko na tylnia tarcze (jak mi to Urko powiedzial "zebys wiedzial ile na gumie jedziesz") no i wiem ile mam na "wstecznym biegu" podczas wprowadzania do garazu ale obczaje twoja podpowiedz - moze na lepsze mi to wyjdzie ;)Szachrajka - nie bedzie mnie bylem w ten weekend to troszke z masserem poglatalem i z grzesiem a teraz widzisz - sesja + juwenalia ale odezwe sie na latanie jak wroce i pozdrow mariusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma pazur... absolutnie oryginalny dioboł a wydech na tle czerni daje fajny kontrast. I dlatego kocham nakedy zawsze mi sie marzyla hornetka albo kawa w takim stylu, mam nadzieje ze wkrótce zawita w moim garażu Poki co powodzenia w dalszych przeróbkach i jak wiekszosc czekam na efekt koncowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie Baca my sie juz poznalismy w czewie nie martw sie - plug to wcale nie az tyle kasy jak ci sie wydaje...kupuj plug z Plastbike naprawde popularne i dobre jakosciowo i o wiele lepsze pieniadze niz ci sie wydaje panther - zycze powodzenia w poszukiwaniu i nabytku maszyny i dzieki serdeczne za mile opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.