Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wykonuje Synchronizacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 arro

arro

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 08:17

Synchronizacje i czyszczenia gaźników wakuometami firmy Bohem 2 gardziele ( czyszczenie + synchro) - 70 zł 4 gardziele ( czyszczenie + synchro) - 90 złKontakt : 515 813 518 Nie odpowiadam na smsy.

#2 Rafal_akros

Rafal_akros

Wąchacz spalin

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 09:14

A filtra powietrza to się nie tykasz przy tej operacji?

Tales z Hammamatsu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2604 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 08:27

PRZED ustawieniem podciśnienia gaźników powinno się wykonać ustawienie prawidłowych luzów zaworowych, nie wspominając o dobrych świecach i nowym filtrze powietrza.

#4 WhitePower

WhitePower

Wąchacz spalin

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 05:58

witam, skad pewnosc ze zrobisz to dobrze? troche strach oddawac sprzeta jak sie kogos nie zna, mielismy na forum juz troszke przykladow jak sie daje moto komus nieodpowiedzialnemu, jeden kolega nawet sie tak motocykla pozbyl i teraz ma problemy z odzyskiwaniem kasy

#5 arro

arro

Podglądacz

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 03 maj 2009 - 08:30

Dla frajerstwa które leczy swoje kompleksy na tym forum.Jak za każdym razem gdy robisz synchro regulujesz zawory to zastanów sie nad dalszym użytkowaniem motocykla, ja sugeruje przesiąść się na rower. Może technika w nim zastosowana nie pogubi Cię tak jak motocyklowa. Motocyklami Suzuki zajmuje się od 3 lat .Robe serwis w motocyklach sprowadzanych, dlatgo zaoferowałem wam konkurencyjne ceny .Wszystkim moim znajomym po zimie ja robiłem gaźniki i są max zadowoleni.Oczywiście pokłon w strone przyzwyczajeń Pozdrawiam

#6 arro

arro

Podglądacz

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 03 maj 2009 - 08:33

heheh może mechanik Ci tak powiedział zę za kazdym razem robi Ci regulacje zaworów jak masz gaźniki do czyszczenia i zamiast kasować Cie 150 PLN to żygasz mu 700 PLN hahahhaGratuluje geniuszu Pozdrawiam

Tales z Hammamatsu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2604 postów

Napisano 03 maj 2009 - 11:10

Mniemam arro, że to było do mnie.Zadam tylko pytanie: Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego prawidłowy luz zaworowy jest nie potrzebny dla rzetelnej synchronizacji gaźników?P.S. Może nie koniecznie trzeba zawsze zaglądać w zawory. Praktyka pokazuje, że w silnikach bardzo dobrych (hondowskie V4) luzy zaworowe potrafią trzymać normę przez 50tys. km i więcej (polecam forum napisane w jeszcze trudniejszym dla arro języku http://www.vfrdiscussion.com).

#8 Piotr Dudek

Piotr Dudek

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów

Napisano 03 maj 2009 - 07:28

Dla frajerstwa które leczy swoje kompleksy na tym forum.Jak za każdym razem gdy robisz synchro regulujesz zawory to zastanów sie nad dalszym użytkowaniem motocykla, ja sugeruje przesiąść się na rower. Może technika w nim zastosowana nie pogubi Cię tak jak motocyklowa. Motocyklami Suzuki zajmuje się od 3 lat .Robe serwis w motocyklach sprowadzanych, dlatgo zaoferowałem wam konkurencyjne ceny .Wszystkim moim znajomym po zimie ja robiłem gaźniki i są max zadowoleni.Oczywiście pokłon w strone przyzwyczajeń Pozdrawiam

Podajesz ceny frajerskie za takie usługi i nie zdziwię się jak któryś z właścicieli VFR750 obije Ci japę. Robiłeś już taki motocykl za 90 zeta z czyszczeniem?

#9 thrillco

thrillco

Palący lacia

• Junior moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 925 postów
  • SkądMikołów

Napisano 03 maj 2009 - 07:34

Mozecie napisac cos wiecej o tych silnikach v4 hondy? jestem ciekaw o co chodzi z ta regulacja zaworow i synchro..
VFR 750 rc36 I >>> CBR XX whitebird

Posted Image

Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

#10 goorny

goorny

Polerant felg

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 323 postów

Napisano 03 maj 2009 - 08:56

Mozecie napisac cos wiecej o tych silnikach v4 hondy? jestem ciekaw o co chodzi z ta regulacja zaworow i synchro..

Masakra... Wszystko tam(vf) się trzimie na słowo honoru...

#11 Proteza

Proteza

Wąchacz spalin

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisano 04 maj 2009 - 12:02

Arro kumplowi wykonywał synchronizacje i czyszczenie w GS 500 i z tego co mi wiadomo wszystko zrobił ok kumpel sobie chwali

#12 arro

arro

Podglądacz

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 maj 2009 - 06:42

vatzeque ja podałem tylko koszt usługi zwanej synchronizacją gaźników i prosze was o to byście nie robili z igły wideł.Tak jak napisałem wyżej serwisuje motocykle sprowadzane i robiłem 2 i 4 gary. Panie Piotrze bez komentarza bo jeżeli od ceny usługi zalezy u Pana jakość to ja nie chciałbym mieć z takim mechanikiem doczynienia. Tym samym zamykam temat. Już i tak mam terminy pozajmowane. Pozdro @LL

#13 nie po katolicku

nie po katolicku

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 04 maj 2009 - 07:53

dlaczego prawidłowy luz zaworowy jest nie potrzebny dla rzetelnej synchronizacji gaźników?

jest potrzebny ale nie robi sie luzów przy kazdej synchronizacji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych