Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Ktoś Zna Ten Komis ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, ponieważ szukam nowego sprzeta i oferta sklepu:F.U.H. MOTOBOX Józef Wójcik ul. Ostowa 1 43-346 Bielsko-Białawydała mi sie ciekawa (az za "ciekawa"), a i po kontakcie tel mam mieszane odczucia. Wiec chce się was zapytac o opinie na temat tego komisu(sklepu), może ktos był ktoś kupował... ?????z góry dzieki za odpowiedziPS mam do Bielska "mały" kawałek, dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy co roku bierze od nich sprzęta i jest ok.Kolega w tym roku kupił bladego 07 i tez jest ok.Sa ogolnie opinie ze cos bylo nie halo u niektorych ale moi znajomi kupuja u nich i jest ok.Motocykle przywoza w wiekszosci z Wloch i pewnie czesc jest po szlifie. Jezeli jednak ludzie u nich kupuja i istnieja tyle lat, to raczej masakry nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem oglądać późnym latem Speed Four, który do teraz stoi.Motocykl dobrze wyglądał, lecz spod pokrywy zaworów wyłaziła masa silikonu (nasrane wręcz), a przebieg 6333km, na mój gust nie ma po co tam zaglądać jeśli jest tak niski.Motocykl stał bez akumulatora, a te modele miały problemy z ładowaniem, a naprawa jest droga. Pan robił rozruch z urządzenia.Odpuściłem sobie.Pytałem dwóch kolegów co sądzą o sprzętach z motobox, odpowiedź była: handlują byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim profilu wnioskuję, że szukasz rc46. Oglądałem tą niebieską właśnie z Motoboxu. Chciałem ją dla siebie, a więc oglądałem w miarę dokładnie jak na pierwszy raz.Motocykl bardzo... bardzo bardzo dopieszczony. Niski przebieg, ponoć jeden właściciel. Nie odpalałem moto, ale mogłem, mogłem też przyprowadzić swojego mechanika na oględziny, albo poprosić o to mechaników Motoboxu. Sprzedawca, miły gościu, mówił, że od kiedy sprowadzają motocykle, nie zdarzyły się jakieś przykre sytuacje/reklamacje. Nie dają gwarancji na motocykl. Powiedziałem wtedy, że muszę pojechać po kasę - chciałem kupić. Otrzymałem odpowiedź, że muszę się spieszyć, bo przyjeżdża po niego gościu z wawy... Było to miesiąc temu, widać nie wziął, ja też odpuściłem =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim profilu wnioskuję, że szukasz rc46. Oglądałem tą niebieską właśnie z Motoboxu. Chciałem ją dla siebie, a więc oglądałem w miarę dokładnie jak na pierwszy raz.Motocykl bardzo... bardzo bardzo dopieszczony. Niski przebieg, ponoć jeden właściciel. Nie odpalałem moto, ale mogłem, mogłem też przyprowadzić swojego mechanika na oględziny, albo poprosić o to mechaników Motoboxu. Sprzedawca, miły gościu, mówił, że od kiedy sprowadzają motocykle, nie zdarzyły się jakieś przykre sytuacje/reklamacje. Nie dają gwarancji na motocykl. Powiedziałem wtedy, że muszę pojechać po kasę - chciałem kupić. Otrzymałem odpowiedź, że muszę się spieszyć, bo przyjeżdża po niego gościu z wawy... Było to miesiąc temu, widać nie wziął, ja też odpuściłem =]
Jeżeli mamy na myśli te samą niebieską RC46 , która stoi do teraz , rok 2000 za 12500 zł .To sorry ale dopieszczona to ona była jak wyjechała nowa z salonu.Moje spostrzeżenia:1) Leżała na 2 stronach - na ramie widać odarcia od uderzenia owiewek o ramę .2)Goleń przedniego zaw. ( prawa jezeli dobrze pamietam) przytarta pod błotnikiem cos w tym stylu jakby piłka ktos rowek zrobił3) Klejone wypełnienia - prawa strona 4) klejone mocowania owiewki - prawa strona5) wgniotki na baku - chyba 2 jak dobrze pamietam6) nieoryginalne obicie siedzenia.7) zmasakrowane tabliczki znamionowe na ramie - prawa strona ( najprawdopodobniej od tego jak przycisnęły w to owiewki)Motocykl może kotletem nie jest, ale do stanu idealnego ( jak zawarto w ogłoszeniu ) to jej daleko. Technicznie sie nie wypowiadam bo nawet jej nie odpalalismy jak na pokazał ja wizualnie . Może wart kupienia ale , akurat wiemy ze mozna znależć bez takich przejść w tych pieniążkach . pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ponieważ szukam nowego sprzeta i oferta sklepu:F.U.H. MOTOBOX Józef Wójcik ul. Ostowa 1 43-346 Bielsko-Białawydała mi sie ciekawa (az za "ciekawa"), a i po kontakcie tel mam mieszane odczucia. Wiec chce się was zapytac o opinie na temat tego komisu(sklepu), może ktos był ktoś kupował... ?????z góry dzieki za odpowiedziPS mam do Bielska "mały" kawałek, dlatego pytam
a masz może jakieś www to może i ja bym coś dla siebie wybrał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz może jakieś www to może i ja bym coś dla siebie wybrał
No to jest adres www : http://motobox.otomoto.pl/Czytajac to co pisaliście powyżej to aż mnie ciary przechodza bo tylko czesc z tego zauwazylem.. Bylem we wrocku w Opolu krakowie chyba sie poddam z ta VFR bo naprawde ciezko o zadbana sztuke, tylko w koszta sie idzie Dziaki PS (off topic - wiem ze nie w tym dziale) czy ktos, KTOKOLWIEK, ma info o VRF RC 36, 46 CBF 600 albo chocby gpz 500s wartym zainteresowania badz kupienia ??Sorki i Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest adres www : http://motobox.otomoto.pl/Czytajac to co pisaliście powyżej to aż mnie ciary przechodza bo tylko czesc z tego zauwazylem.. Bylem we wrocku w Opolu krakowie chyba sie poddam z ta VFR bo naprawde ciezko o zadbana sztuke, tylko w koszta sie idzie Dziaki PS (off topic - wiem ze nie w tym dziale) czy ktos, KTOKOLWIEK, ma info o VRF RC 36, 46 CBF 600 albo chocby gpz 500s wartym zainteresowania badz kupienia ??Sorki i Pozdro
Odnośnie szukania VFR:Mój mąż najpierw zachwycił się Z1000 równiez z motoboxu (ale Zecior 1-sza klasa zadbany na prawde był - nie to co vfr) , jednak po świętach stwierdził ze pozostanie przy hondzie , zawsze chciał vfr .w sylwestra dosłownie "złapaliśmy" vfr 800 - jeszcze niedaleko nas. Ubrana zarejestrowana, troszke kosmetycznego dopieszczenia ( poczyscić naloty na śrubkach etc) i bedzie igła. Koles pozwolił zdjąc plastiki i "macać" ta vfr-e bez końca . Nie bita jak sie okazało ( aż sie zdziwiłam po obejzeniu juz tylu motocykli w tamtym roku ) Cena nie była wygórowana w stosunku do stanu tego moto a mój mąż zadowolony Ale powiem Ci , że żeby znaleźć jakąś na prawdę fajną VFR trzeba szukac i zaraz dzwonic jak tylko pojawiają sie ogłoszenia. My mielismy dodatkowe kryterium utrudniające poszukiwania bo chcielismy juz vfr 800 fi od 2000r. Uciekło nam z ogłoszen kilka pieknych motocykli.Tak wiec mąz moj stał sie posiadaczem czerwonej "krówk" i z 2001r. - pięknie gadajacej to tak ode mnie ;) jednak jezeli bede wiedziała cos o jakims sprzęcie - z tych, o których pisałes- dam znać Pozdrawiam.Syla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ode mnie ;) jednak jezeli bede wiedziała cos o jakims sprzęcie - z tych, o których pisałes- dam znać
Wielkie dzieki No vfr to piekna maszyna choc szczerze ładniejsze wedłog mnie sa te starsze no i rozrząd na kółkach ;) Ogolnie bardzo Hondy przypadły mi do gustu z tego co mialem okazje i mozliwosc posmigac.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie kiedys slyszalem mnostwo zlych opinii o motoboxie w stylu: wiesz, jakis moj kolega kupowal od nich sprzeta i byla kicha.. w sumie jakichs tych kolesi nie znalem i uwazalem ze opinia jest taka jaka jest....Kilku moich znajomych od nich kupilo przez ostatnie 3-4 lata parę sprzętów i nikt nie narzeka.. wiec od jakiegos czasu uwazam na temat kazdego z komisow, ze przyjmuje do wiadomosci tylko te info, ktore sa w 100% sprawdzone.Takie samie kiedys sluchy chodzily o Nieszporkach, a od jakiegos czasu sie slyszy ze maja sprzety w miare ok...I z tego co widac handlarze z serwisami stacjonarnymi (a nie pan zenek w garazu w dawnym pgr) zaczynaja od paru lat zwozic w miare spoko sprzety...... albo robią je coraz rzetelniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego co widac handlarze z serwisami stacjonarnymi (a nie pan zenek w garazu w dawnym pgr) zaczynaja od paru lat zwozic w miare spoko sprzety...... albo robią je coraz rzetelniej ;)
No mi sie wydaje ze to drugie bardziej nawet wyuczyli sie fachu trzeba przyznac W krakowie bylem ze znajomym i u siebie na osiedlu miał taki własnie komis ogladalem pieknego czarnego hornecika 2002 38kkm cena 9.600 No ja bym brał z miejsca No wygladal ideolo, a znajomy mowi uwarzaj popatrz tu tu i tu Widziałem jak go zwiezli na warsztat rama skrzywina, ale patrz jak ładnie wyprostowali i wszystko na oryginalnych tailach wypicowane <sciana> hehe Na szczescie to zadkosc jeszczePS z tego co mi wiadomo VRF od 2000 roku sa na łańcuszku , ale sprawdze choc i tak czacha w ksztaucie owada mi sie nie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS z tego co mi wiadomo VRF od 2000 roku sa na łańcuszku , ale sprawdze choc i tak czacha w ksztaucie owada mi sie nie podoba
Mylisz chyba z V-TEC'iem ;) a on szedł od 2002 r.VFR 800 Fi - jest jeszcze na trybach, a o to w VFR chodzi
Od 2002 jest dopiero na łańcuszku.
"Egzakli" Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.