Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jaki Kosz Przygotowania Motocykla ?


cybek1984

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie poniewaz bedzie to moj pierwszy serwis, wiec jakie moga byc koszta przygotowania do sezonu motocykla oczywiscie chodzi o przyblizoną sume ile z robocizna i gdzie w Tychach lub okolicy znajde fachowca ktory zrobi to nie zdzierajac ze mnie ostatniego grosza (wymiana opon, klocków, olej, filtry i przeglad ew. jakes regulacje, opony mam swoje reszte wliczam w cene serwisu) mam zamiar oddac motor do mikolowa do ratki ale slyszalem od wielu osób ze do ratki jezdza tylo ci co maja kasy jak lodu i nie warto bo maja cholernie drogo, czy to prada? co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena oleju za ok 130zł,filtr oleju (zwykły) 20zl,klocki średniej klasy ok 140zł (na dwie tarcze z przodu),płyn hamulcowy też by sie przydało wymienić ok 20 zl za zwykły dot4,przydałyby sie rownież swiece ok 100 zł za 4. za regulacje nie jestem w stanie powiedzieć Ci ceny,jeżeli chodzi o części to Syla-Dteam z forum pracuje w sklepie z częściami.Są upusty dla forumowiczów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ratki to nie jest tania ale masz pewność i gwarancje w razie czego.Jeśli chcesz dać komuś moto do przygotowania to jedynie sprawdzona osoba.Co do regulacji to koszty u Radki czyszczenie gaźników + regulacja ok 400 zł, regulacja luzów zaworowych tez cos koło tego.Czemu chcesz robić regulacje ?? coś ci sie działo ze sprzętem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno go nie odpalalem ale z tego co pamietam byl problem na wolnych obrotach, czasem jak mu podkrecilem gaz to ok 8000 obr strzal z wydechu i go mulilo, przygasal, tylko ze wlasnie nie zawsze tak jest podczas jazdy nie bylo problemu generalnie nie ma zadnych problemow pali na dotyk i jezdzi idealnie nie skacze obroty trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.