Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Muzyka i klimaty motocyklowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie Type o Negative... dobrze ze mi przypomniales. Moze to nie smut ale "Lza dla cieniow minionych" Kata jest poprostu cudowna wymiata wszystko inne :mrgreen: . W roli smutow to polska muza jest chyba najlepsza, Turbo "dorosle dzieci" Kilka piosenek Hey, Kat - ballady, Dzem, Lady Pank, Happysad "milosc", Wilki "moja baby", ballady Honoru, ale to juz mniej smutliwe ale rownie piekne :roll: Loch Ness "Flowers On The Grave". A zagraniczne to wczesne Theatre of Tragedy, The Dreamside, Witchin Temptation najnowsza plyta.A i zapomnialem Smoke is Going Down - Scorpions... az lza sie w oku kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja doadm coœ od siebieAC/DCBLUR - a zw³aszcza - SONG2CLAWFINGERGODSMACKKORNLIMP BIZKIT (ale tylko stare p³yty - dwie pierwsze)RAMMSTEINi moja ulubiona SYSTEM OF A DOWN ale to do moto nie bardo mi pasuje a ze smentów to lubiê jak kloeœ z DEFTONES przeci¹ga w nieskonczonoœÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja doadm coÂś od siebieAC/DCBLUR - a zwÂłaszcza - SONG2CLAWFINGERGODSMACKKORNLIMP BIZKIT (ale tylko stare pÂłyty - dwie pierwsze)RAMMSTEINi moja ulubiona SYSTEM OF A DOWN ale to do moto nie bardo mi pasuje  a ze smentĂłw to lubiĂŞ jak kloeÂś z DEFTONES przeciÂąga w nieskonczonoœÌ
Tu siĂŞ z tobÂą zgodzĂŞ, Chino z DEFTONES, teÂż ma niesamowity gÂłos i to jego zawodzenie, coÂś genialnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak:) zaspiewajmy wiec razem :Jestes szalona, mowie ci zawsze nio by³as skonc zjuz wreszcie snic nie jestes anio³em...dalej nie pamietam dok³¹dnie a jesteszcze piosenka na weselach:Mia³a matka syna,syna jedynego chcia³a go wychowac na pana wielkiego niech zyje wolnosc wolnosci ...ahh to umiem:P:P prawie ca³e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PamiĂŞtam, Âże dawno temu jak byÂłem maÂły i sikaÂłem jeszcze w majty, to byÂł taki boys band, chyba jeden z pierwszych z resztÂą, ktĂłry nazywal siĂŞ New Kids On The Block W sumie taka muzyka nijak sie ma do klimatĂłw, motocyklowych, ale czy pamiĂŞtacie takie rodzynki jak np: Dr.Alban albo Mc Hammer?? He he he, to byÂły czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dodaÂł Opeth, Linkin Park, Guano Apes, Slip Knot, Farben Lehre...moÂżna dÂługo wymieniaĂŚ..95% tego co wymieniliÂście sÂłucham, trochĂŞ HH i oczywiÂście Techniawka uwielbiam muzyke housowÂą .Ja slucham wszystkiego...Ania kiedy wreszcie na rocko siĂŞ wybierzemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.