Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie plany na 2006r.???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Plany motocyklowe na 2006 kupic moto - najchetniej wymarzonego kawasaki zephyr 550 w jak najlepszym stanie (baÂłjar po 1995r), rozwazam tez gs500 oraz gpz 500.uzupelnic ekwipunek o primo buty, secundo spodnie (kurtal niedlugo przyjedzie z Niemcow martwie sie tylko zeby dobry rozmiar byl ), tertio back protectoropanowac sprzeta i zaliczyc duza i mala petle bieszczadzka, karnac sie z Zona gdzies. Prawko mam juz od dawna...tylko moto brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli chodzi o CBRe to jej upiekszanie :wink: polerka wszystkiego co sie da oraz chromowanie wahaca i lag , zmiana gum na dlugodystansowe, przygotowanie motocykla do naprawde dlugiej trasyPlany jesli chodzi o wycieczki:Oprocz wszystkich wypraw forumowych zamierzam ruszyc w dol Europy robiac okolo 10-15 kkm zachaczajac po kolej: Niemcy, Francje, Hiszpanie, Portugalie, Hiszpanie, Francje, Wlochy + Sycylia, Chorwacja, Slowenia, Austria, Czechy i do domu. Nie wiem czy wystarczy mi sil na calosc.... ale coz bede sie staral. Mysle ze zajmie mi to okolo 3-4 tygodni Jak ktos jest chetny to zapraszam do kontaktu...jestem elastyczny i mozemy uzgodnic trase tak aby pasowalo wiekszej grupie 8) Jesli chodzi o sprzet to w zasadzie juz wszystko mam :roll: ale musze ubrac moja kobite...W zwiazku z tym czesc sprzetu przypadnie jej, a ja kupie sobie nowe buciki Alpinestars oraz jakis porzadniejszy kask AGV lub Shoei Kombik sie sprawdzil wiec zostaje ze mna.Co do marzen na Anno Domini 2006 to sa to 3 literki i 4 cyferki - VTR 1000 - w wersji SP-1 :!: . Jesli wszystko pojdzie jak nalezy to na nowy sezon zobaczycie mnie na takim wlasnie sprzecisku... Najgorsze jest to ze bede sie musial pozbyc CBRy... Ale na dzien dzisiejszy przygotowywuje moto do nowego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muszĂŞ kupiĂŚ nowe spodnie, nowy kask, nowe rĂŞkawice bo stare juÂż siĂŞ lekko mĂłwiÂąc wytarÂły. Tylko kurtkĂŞ mam dobrÂą.Pozatym trzeba mojego gixera doprowadziĂŚ do idealnego stanu i juÂż zaplanowany wyjazd z ekipÂą: sÂłowacja- 2 dni austria okoÂło 2 dni, wÂłochy(koÂło tygodnia potem prom do chorwacji i powrĂłt.Planowany czas okoÂło 3 tygodni.CaÂły czas na moto.Dlatego teÂż moto musi byĂŚ w 100% sprawne.
mam podobne plany lecz brak mi normalnej ekipy i w moim wypatku to wchodzi tylko tydzien no moze dwajezdze w dwie maszyny kawasaki i yamacha mamy zony i motor traktujemy jak odskocznie po calym tygodniu pracy interesowal by nas wypad do slowacji wegier 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany to jakaÂś dÂłuÂższa trasa a moÂże i dwie. Skandynawia, Szkocja, Wlochy - Chorwacja lub Hiszoania - Portugalia. Zalezy od urlopu, kasy i ekipy. A do tego potrzebne sÂą kufry. I to tez mam w planach.A poza tym po feralnej sierpniowej sobocie i opiniach kolegĂłw chyba trzeba zainwestowac w skĂłrzany kombik.Ale najwazniejszy plan to jazdaaaaaaaaaaaaa i do piekÂłaaaaaaaaaaaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany to jakaÂś dÂłuÂższa trasa a moÂże i dwie. Skandynawia, Szkocja, Wlochy - Chorwacja lub Hiszoania - Portugalia. Zalezy od urlopu, kasy i ekipy. A do tego potrzebne sÂą kufry. I to tez mam w planach.A poza tym po feralnej sierpniowej sobocie i opiniach kolegĂłw chyba trzeba zainwestowac w skĂłrzany kombik.Ale najwazniejszy plan to jazdaaaaaaaaaaaaa i do piekÂłaaaaaaaaaaaaaa.
W MOICH PLANACH ,,,,,,,,,,,,NAJPIERW KASA .......... POTEM PLANY I WYJAZD Z DOBRA EKIPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz wszystkich wypraw forumowych zamierzam ruszyc w dol Europy robiac okolo 10-15 kkm zachaczajac po kolej: Niemcy, Francje, Hiszpanie, Portugalie, Hiszpanie, Francje, Wlochy + Sycylia, Chorwacja, Slowenia, Austria, Czechy i do domu. Nie wiem czy wystarczy mi sil na calosc.... ale coz bede sie staral. Mysle ze zajmie mi to okolo 3-4 tygodni Smile Jak ktos jest chetny to zapraszam do kontaktu...jestem elastyczny i mozemy uzgodnic trase tak aby pasowalo wiekszej grupie Cool
Ja co prawda marze o wypadzie na Skandynawie ale jak to nie wypali(pewnie nie bedzie zainteresowanych zimn¹ pó³noc¹ Europy) to chêtnie siê pisze na Twoj¹ propozycje. Ach ju¿ mi sie chce jechaÌ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DoprowadziĂŚ sprzĂŞta do Âładu wizualnego.2. Dolny ÂŚlÂąsk - OleÂśnica, Brzeg, OÂława, Strzelin, Strzegom, Ziebice, ZÂąbkowice ÂŚl., Karkonosze, moÂże czeskie Jeseniki - ok. 1 tydzieĂą - jest ktoÂś chĂŞtny ?3. MoÂże Bieszczady
BYLEM CHYBA Z 8 RAZY W HAJDUSZOBOSZLO ALE SAMOCHODEM Z PRZYCZEPA KEMPINGOWA CIEPLE WODY POLE NAMIOTOWE PIEKNE //// MOZE TERAZ ZMIANA MOTOR ZONA NAMIOT I NATURA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda marze o wypadzie na Skandynawie ale jak to nie wypali(pewnie nie bedzie zainteresowanych zimn¹ pó³noc¹ Europy) to chêtnie siê pisze na Twoj¹ propozycje
Super! Mysle, ze ten temat jeszcze poruszymy w bardziej szczegolowym wydaniu. Musze tylko znalezc troche wiecej czasu i zaplanowac trase, oszacowac koszty, zaplanowac noclegi, itp.....
2. Dolny ÂŚlÂąsk - OleÂśnica, Brzeg, OÂława, Strzelin, Strzegom, Ziebice, ZÂąbkowice ÂŚl., Karkonosze, moÂże czeskie Jeseniki - ok. 1 tydzieĂą - jest ktoÂś chĂŞtny ?
Ja!Ja!Ja!Sean po przeczytaniu 2 ksiazek z nowej trylogii Sapkowskiego to az mnie sciska na mysl o takiej wycieczce Mysle, ze to bylaby super trasa na weekend Majowy Co ty na to? Wyrobimy sie w czasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciaÂłbym powtĂłrzyc tegoroczny wyjazd do Norwegii, ale na motocyklu i koniecznie zaliczyc Nordkapp Smile
To jest nas juÂż 2
Jak czasowo wypada taki wyjazd?W tydzien da sie to zrobic?
A moÂże i 3 Nie wiem ile taki wypad moÂże potrwaĂŚ ale na pewno nie tydzieĂą. Przypuszczam , Âże ok 3 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Mysle, ze ten temat jeszcze poruszymy w bardziej szczegolowym wydaniu. Musze tylko znalezc troche wiecej czasu i zaplanowac trase, oszacowac koszty, zaplanowac noclegi, itp.....
Temat wrĂłci pewnie okoÂło marca kwietnia 2006r. ByÂłoby super wyjechaĂŚ w kilka moto na taki wypad. Czad. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda marze o wypadzie na Skandynawie ale jak to nie wypali(pewnie nie bedzie zainteresowanych zimn¹ pó³noc¹ Europy) to chêtnie siê pisze na Twoj¹ propozycje
Super! Mysle, ze ten temat jeszcze poruszymy w bardziej szczegolowym wydaniu. Musze tylko znalezc troche wiecej czasu i zaplanowac trase, oszacowac koszty, zaplanowac noclegi, itp.....
2. Dolny ÂŚlÂąsk - OleÂśnica, Brzeg, OÂława, Strzelin, Strzegom, Ziebice, ZÂąbkowice ÂŚl., Karkonosze, moÂże czeskie Jeseniki - ok. 1 tydzieĂą - jest ktoÂś chĂŞtny ?
Ja!Ja!Ja!Sean po przeczytaniu 2 ksiazek z nowej trylogii Sapkowskiego to az mnie sciska na mysl o takiej wycieczce Mysle, ze to bylaby super trasa na weekend Majowy Co ty na to? Wyrobimy sie w czasie?MYSLE ZE W MAJOWE WOLNE DNI WYPALI CZEKAM NA PLAN SORY ALE BIJE DO PRACY MELDUJE SIE 2/11/05KOLO 19 00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sean po przeczytaniu 2 ksiazek z nowej trylogii Sapkowskiego to az mnie sciska na mysl o takiej wycieczce  Mysle, ze to bylaby super trasa na weekend Majowy  Co ty na to? Wyrobimy sie w czasie?
MyÂślĂŞ, Âże tak :!: NajwyÂżej dobierze siĂŞ 2 albo 3 dni urlopu. Z noclegami nie powinno byĂŚ wiĂŞkszego problemu. ziobu, dokÂładnie z tego samego powodu chcĂŞ tam jechaĂŚ :!: A poza tym wiem, Âże tam jest zajefajnie bo 2 lata z rzĂŞdu spĂŞdzaÂłem tam urlop Dogadamy siĂŞ i bruuuuum :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.