Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie macie zdanie o Bielskiej policji???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

czyli powstaÂł temat na miarĂŞ rzeÂźni hmmm cĂłz ja tu mogĂŞ odkrywczego napisaĂŚ.......bielska policja pogrywa w kule coraz bardziej, co roku jestem na zlotach u Moniki (bedzie ze 4 lub 5 lat juÂż) i pierwszy raz widziaÂłem takÂą kretyĂąskÂą akcjĂŞ,np mandat ÂŁukasza za to ze podjechaÂł po parkingu 30 metrĂłw bez kasku, po prostu bezsensowne przypierdalanie sie o byle gĂłwnotakie zachowanie doprowadzi tylko do tego ze motocykliÂści jeszcze bardziej znienawidzÂą i tak juÂż znienawidzonÂą policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNo to ja tez swoje dorzuce do tego tematu Na zlocie w Wapiennicy bylem. Zlocik fajowy jak zwykle. Ale aktywnosc gliniarzy w tym roku byla duza. Najbardziej wqrwil mnie fotoradar schowany w krzakach, ktory byl ustawiony na robionie zdjec pojazdow wjezdzajacych na zlot- z tylu! Ciekawe ile ludzi ktorzy przyjechali na zlot dostanie mandaciki... Jechalem tamtedy kilkakrotnie, i najbardziej mnie wqrwila radosc tego barana ktory stal przy tym fotoradarze- cieszyl sie jak dziecko. Dalej, qmplowi wÂładowali mandat za przejechanie skrzyzowania na czerwonym swietle. ByÂło pomaranczowe, i na nic zdaly sie tlumaczenia o checi unikniecia hamowania awaryjnego. 300zl i 6 punktow. A co do jazdy po bielsku to raczej staram sie unikac kontaktu z bielska drogowka, i oby tak zostalo. Czasami wyjezdzaja z podporzadkowanej, a ja srodkiem dojezdzam do skrzyzowania na czerwonym to sie krzywo patrza. No i na dwupasie czasami sprawdzaja sobie do jakiej predkosci im fotoradar mierzy Ale jeszcze nigdy mi po takim pomiarze nie machali. Zreszta oni sami nie sa swieci. Zawracanie na dwupasie w centrum Bielska w miejscu niedozwolonym, skrecanie w lewo przez podwojna ciagla- kilkakrotnie widzialem takie obrazki w centrum Bielska w wykonianiu panow w radiowozie. To pokazuje poziom na jakim sÂą...beznadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh pomimo ze jestem zagroÂżony poprawczakiem napisze cos.UwaÂżam Âże policja cos ostatnio sei wziĂŞÂła za posiadaczy 2 koÂłek bo (jak mi to gadaÂł dziadek byÂły gliniarz ale gada czasem ze swoimi ziomami) stawiajÂą zagroÂżenie na ruchu drogowym TYLKO MY nikt inni 4 koÂłka umiÂą jedziĂŚ,my sezon zaczĂŞty to juÂż na pewno szalejmy.wd mnie policja jest troszke nie mÂądra a czemu bo zamiast gonic bandytĂłw kryminaliostow to goniÂą nas motocyklsitow ktozy maja normalne prawa poruszani sie na drodze owszem czasami niektĂłrzy z nas przesadzajÂą ale po cholere dawac komus mandat za przejechanie sie 30 metro bez kasku (jako ktos to napsial powyzej) a wicie czemu bo oni niemaja nic do roboty im sie nudzi,zamiast ÂłapaĂŚ tych na dworcu dilerow to oni wolom wqpasci na zlot i nie robic zadnego wysillku da mandacik.No coz ja niejstem grzecznym chÂłopcem przeksrobalem kilka rzeczy i mam problemy (ale tam niewaÂżne z nimi problemami ) i powiem ze do policji nic neimama ale co neiktorzy sa tacy ze szkoda gadac chca sie pokazac ze sa lepsi i tak ci dowala zebys wiedzial ze oni sa THEE BEST,ale niekiedy oni sie mylÂą a niechca sie do tego przyanc (prawda czasem boli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sk¹d Gixer wie ze to czytaj¹?? to logiczne maj¹ dostêp do internetu, niektorzy umiej¹ pos³ugiwaÌ sie nim :wink: maja dostep do wszystkiego, a myslisz jak ³api¹ pedofiliii :?: np z czata i czaja takie spotkania ( o ile im sie chce oczywiscie)tak samo nie zalogowani moga sobie co nie co poczytac na forumm [ Dodano: 2005-09-12, 10:21 ]a co do policji to szkoda strzepic sobie na nich jezyka, bo tak naprawde to ca³y nasz kraj jest chory nie tylko organ po¿¹dkowy Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale na tych debili to nie mam s³ow, na pewno tym dzia³aniem na pewno nie przysporz¹ sobie sympatii motocyklistów. A od dzisiaj to ja siê juz na pewno do ¿adnej kontroli nie zatrzymam. [ Dodano: 2005-09-12, 19:33 ]Gixer ty widzia³es lepiej. Ale przypieprzali sie dos³ownie o ka¿d¹ pierdo³e. GoœÌ zrobi³ kó³ko po placu manewrowym (zatoce) bez kasku i juz dosta³ 100 z³ mandatu. Widzia³em jak gonili mondeo motocyklistów, którzy nie zatrzymywali siê do kontroli a nie wiecie jak¹ droga uciekali-droga w prawo od Zapory to droga wiod¹ca do Kamienicy i Lotniska w Bielsku-samê krête zakrêty i las wokó³. Dodatkowo obok drogi biegnie rów g³êboki i szeroki na 2 m. Ciekawe czy gdyby by³a powtórka z Mielca to jak by to t³umaczyli?Ze znowu motocyklista mia³ za du¿a prêdkoœÌ?A co z tym, ¿e mogli doprowadziÌ kierowców do kalectwa albo œmierci?????Brak mi s³ów. Tak upierdliwych bandytów w mundurach to nie widzia³em. Powinniœcie siê uczyÌ od naszych s¹siadów, panie Komendancie!Tam nigdy, mam na mysli Czechy, nie spotka³em siê z ¿adn¹ nieprzyjemnoœci¹ z ich strony. Mili i skorzy do pomocy, a nie jak nasi-buce, wiecznie naburmuszeni (no, przecie¿ on PAN W£ADZA), niemili.Ciekawe, ¿e jak jechaliœmy w paradzie bez kasków to nas nie ³apano, a robi¹c kó³ka po zatoce (a nie drodze) wlepiali mandaty. Oni przecie¿ ustawili siê celowo przy wyjeŸdzie, bo chcieli sobie dorobiÌ. Oby tak dalej, Panowie, spo³eczeùstwo Was znienawidzi. Mam doœÌ ich ci¹g³ego ³apówkarstwa-ok, moze zarabiaj¹ ma³o, ale to niech poszukaj¹ innej pracy!!!!!Ja jak ma³o zarabiam to szukam innej, lepiej p³atnej roboty, a nie ide i nie kradnê. Bo ³apówka to te¿ przestêpstwoAkcje naszej kochanej policji to po¿al siê Panie Bo¿e godne pogardy parodie, strzelaniny w których kiedyœ zastrzelono tresera zamiast lwa , brak s³ów. Albo zabito 19 latka bo myslano, ¿e to bardzo groŸny bandyta. Prawda jesy taka, ¿e nawet go nie zatrzymano tylko otworzono ogieù. Moze zaczn¹ i do nas strzelaÌ? W opony , w g³owê?Wiele juz by³o rodzaju wypowiedzi jak to motocykliœci s¹ nie odpowiedzialni i jakie stwarzaj¹ zagro¿enie na drodze. Ale prawda jest taka, ¿e to nie wina pojazdu jakim kto siê porusza tylko kierowcy. Czy ktoœ jecha³ kiedyœ wsi¹ gdy wyje¿dza Wam ni st¹d ni z ow¹t maluch, przejedzie 100 m i skrêca w lewo bez kierunkowskazu????Tak, panowie pol(u)cjanci troszke szerszego spojrzenia na sprawê. Apelowaliœcie kiedyœ zeby nie ostrzegaÌ innych kierowców swiat³ami o stoj¹cej kontroli, prawda jest taka, ¿e spo³eczeùstwo ma was gdzieœ i zawsze jak gdzies jadê to widze mrugaj¹ce œwiat³a informuj¹ce o "bandytach" w krzakach. Sam te¿ mrugam, i bede mruga³. Bo ka¿de mrugniêcie to o 1 ³apówka mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry za przyd³ugawy text ale siê wku.............em!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dla Was nowa wiadomosc jaka zablysnely te buce z Bielska.W przyszlym roku nie bedzie juz parady na zlocie w Bielsku bo nie bedzie na nia pozwolenia.Po podobno zostaly w tej sobotniej paradzie naruszone wszystkie przepisy!!! Te dupki nawet nie wiedza ze parada jest po to obstawiana przez gliny zeby bez problemu przejechac przez Bielsko a te ciule chyba myslaly ze parada bedzie stawac na czerwonych swiatlach No debile maksymalni Do tego o czym nie wszyscy wiedza juz ok.14.00 na drodze dojazdowej ustawili w krzakach fotoradar robiacy fotki od tylu,szkoda slow....Wszystko to sie zmienilo jak w Bielsku zmienil sie komendant:stary byl zajebist ale ten to porazka,taki karierowicz ktoremu jeblo na rozum Zawsze na zlotach w Wapienicy byl pelen luz z glinami,szlo zajebiscie z nimi pogadac itd.No ale dzieki nowemu komendantowi to sie zmienilo,i to on prawdopodobnie wymyslil ta chora akcje "Scigacz 2005"PS.:I co pieski?Podoba wam sie opinia o was??? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, o paradzie s³ysza³am, totalna pora¿ka - brak s³ów zw³aszcza ze sami nas prowadzili - co do fotoradaru to £ysy mi pokaza³ jak jechaliœmy moment jak go akurat zwijali - poprostu przegiêcie maksymalne. Ja do policji nic nie mia³am - za 3 lata bêde tam pracowaÌ le powoli zaczynam myœleÌ ¿e pope³niam wielki b³¹d pakuj¹c siê w to towarzystwo :? w³aœnie sobie przypomnia³am sytuacje jaka zaistania³a na ognisku pozegnalnym na Kotwicy jak przyjechali niebiescy i nie poszli do domku oobok gdzie siê butelkami t³ukli (i gdzie zostali wezwani jak mi powiedzia³ pó¿niej w³aœciciel oœrodka) bo po co przeciez je¿eli coœ sie dzieje to wina nas motocyklistów i to przecie¿ ja musia³am sie tlumaczyc a nie cholerne ma³olaty obok... :x :? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w³aœnie sobie przypomnia³am sytuacje jaka zaistania³a na ognisku pozegnalnym na Kotwicy jak przyjechali niebiescy i nie poszli do domku oobok gdzie siê butelkami t³ukli (i gdzie zostali wezwani jak mi powiedzia³ pó¿niej w³aœciciel oœrodka) bo po co przeciez je¿eli coœ sie dzieje to wina nas motocyklistów i to przecie¿ ja musia³am sie tlumaczyc a nie cholerne ma³olaty obok...
Mi tez sie podobna sytuacja przypomniala.Bylo to 3 lata temu w Chybiu jak mialem ZX9R.Bylem z kumplami na jakims festynie w barze w Chybiu.Jakies gnoje rozrabialy i wlasciciel wezwal policje (nas wczesniej o tym informujac).Ale Ci jak przyjechali to od razu do mnie dlaczego tablica podgieta,ze niby przed chwila na kole jechalem przez centrum itd.Grozili zabraniem dow. rejestracyjnego oraz mandatem w wysokosci 1000zl.Oczywiscie bez problemu sie wytlumaczylem i do tego ich wysmialem przy ludziach.Gule mieli niezle :wink: No i oczywiscie wogole sie nie zainteresowali tymi co dymili Kiedys wlasnie mialem tylko problemy z glinami w Chybiu a teraz dolaczyli do nich Bielscy ale tym to dopiero odbija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś najgorsze to Âże nic sie nie da z tym zrobiĂŚ, niebiescy sa jacy sÂą i sie nie zmienia - wrĂŞcz przeciwnie jeszcze bardziej siĂŞ staczajÂą bo tego siĂŞ nie da nazwaĂŚ inaczej. Bo jak nazwaĂŚ to Âże prowadzÂą parade na ktĂłrej cykajÂą nam fotki no sorry dla mnie to jest chamĂłwa roku i powiem szczerze nie mam zamiaru byĂŚ miÂła i uprzejma - grajÂą nieczysto wiĂŞc niech sie nie dziwiÂą Âże mamy takie zadanie o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do policji nic nie mia³am - za 3 lata bêde tam pracowaÌ le powoli zaczynam myœleÌ ¿e pope³niam wielki b³¹d pakuj¹c siê w to towarzystwo
sam sie wybieralem na egzaminy, a potem chlopcy dokonali egzekucji na 19-latku pod Poznaniem, postrzelali w Lodzi z ostrej na juwenaliach i stwierdzilem, ze nie zaloze tego munduru tak, jak nie zalozylbym munduru SS :x osobiscie pomoge Ci znalezc inna robote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym fotoradarem toœcie mnie trchê zmartwilino kurde, tak ma³o jest tych parad w bielsku a oni siê jeszcze czepiaj¹, przecie¿ parada to widowisko dla bielska i powinni siê cieszyÌ chyba. Co nie? A na paradzie wydaje mi siê ¿e wiêkszoœÌ jecha³a ok, prêdkoœÌ 30-50 km/h wiêc nawet brak kasków i czerwone œwiat³a mo¿na by by³o wybaczyÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.