Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dni Pszczyny ;D Przystojni Motocyklisci Mile Widziani ;D


nora^^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeœ³i dziewczyna zna swoj¹ wartoœÌ, nie poleci na byle motocykl
JeÂżeli leci na motocykl, to nie prezentuje soba Âżadnych wartoÂści, nie czarujmy siĂŞ :mrgreen: Co do Pszczyny, to moÂże zawitam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przystojniakow-> jasne, ze wszyscy motocyklisci tacy SÂĄ!!!!! W koĂącu kaÂżda kobieta ma inny gustA to uogĂłlnianie -> "kaÂżda laska poleci na moto" to nieprawda... no przeciez czesc forumowiczow mnie zna i jakoÂś nie poleciaÂłam na Âżadnego, a nawet jeÂśli ktoÂś mi sie podoba to nie dlatego ze ma fajne moto, w koĂącu niedÂługo bĂŞdĂŞ miaÂła swoje, ale dlatego, ze fajna z niego "dupa"w moim pojĂŞciu... aczkolwiek, to plus, ze facet ma podobne zainteresowania, przynajmniej jest o czym gadaĂŚ(jej moj pierwszy post po dlugiej nieobecnosci:) co prawda wrocilam bez oka, ale zyje to bylo takie :Off-Topic:nora^^, a dziewczyny tez mogÂą przyjechac, czy tylko pÂłeĂŚ mĂŞska mile widziana :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeœ³i dziewczyna zna swoj¹ wartoœÌ, nie poleci na byle motocykl
nie wiem kudÂłaty jak twĂłj moto ale MĂłj motocykl to nie 'byle motocykl'
JeÂżeli leci na motocykl, to nie prezentuje soba Âżadnych wartoÂści, nie czarujmy siĂŞ  
A mo¿e dlatego leci na motocykl bo jego w³aœciciel nie ma nic ciekawszego do zaoferowania ¿artujê sobie bo fajny temat o dniach pszyny jest a teraz na serio to rodzinka mojej ju¿ siê przyzwyczai³a do tego ¿e jak wyjeŸdzam to trochê mnie na wsi s³ychaÌ i s¹ciedzi wiedz¹ ¿e ju¿ pojecha³em a Moja to dowiedzia³a siê o motocyklu baaaardzo póŸno po zarêczynach ( ) bo nie chcia³em jej wystraszyÌ :wink: pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha, no oczywiscie, im wiecej Laseczek tym lepiej.

A moÂże dlatego leci na motocykl bo jego wÂłaÂściciel nie ma nic ciekawszego do zaoferowania
faceci prezentuja sie na motorach zajebiscie ale do momentu jak nie sciagna kasku z gÂłowy :roll: I nie myÂślcie sobie mili panowie ze kazda Dupa na was poleci. Chyba ze ma pusciutko w gÂłowce !! :wink: Zgodze sie z Maisha , ze rowniez wartosciowe Kobiety ktore interesuja sie Motocyklami i tak jak wy faceci maja takiego bakcyla 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...noo to pojechaliscie po tych laskach normalnie ...;| pefno duzo takich ....ale ja tam rozrozniam je na dobre i zle ...hii ;p..aaa do pszczyny sobie smigne na sztuczne ognie ...no i moze na koncercik ...skalar tesz pojedzie zemna mysla .. kogos tam jeszcze wytargam .. ps1. ciekawe kto poleci na moja dupe jak powiem ze wolna ....: D<lambada>ps2. ale mi sie podobo mmm http://www.radio.com.pl/bis3/bislista/arti...054_file_hi.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a co nas to obchodzi :!:ja je¿d¿ê bo lubiê, a nie zeby laski wyrywaÌ, do tego starczy mi mój urok osobisty 8) buhehe koniec tego :Off-Topic: bo i tak nie ma o czym gadaÌ, a jeœli ju¿, to najlepiej spotkaÌ siê i wtedy podyskutowaÌ, moze na dniach Pszczyny? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamerstwa piszcie na temat  
dobrze-wiĂŞc napisze,Arczi,Spun,Skalar i caÂła reszta!!!w ten sam weekend jest Bikini Party w Morsku!wiĂŞc moÂże by jednak na dwa porzÂądne dni pojechaĂŚ w jure???a nie na festyn??? ( z caÂłym szacunkiem dla piĂŞknej nory^^ )a teraz nie na temat-przez to Âże my chopy na moto som tacy szpetni to musimy na zlotach pÂłaciĂŚ za striptiz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A w jurze p[rzeca jest BIKINI PARTY!Aha szczegĂłlnie mile oczywiÂście widziane koleÂżanki z forum.(nora^^ ja byÂłem kiedyÂś na festynie w pszczynie i Majka jeÂżowska tam spiewaÂła-niepolecam)wybierzmy siĂŞ tam w wiele motocykli do duÂżo ludkĂłw do picia to pokarzemy jak siĂŞ ÂślÂąsk bawi. (nora^^ ja byÂłem kiedyÂś na festynie w pszczynie i Majka jeÂżowska tam spiewaÂła-niepolecam)Sorki za antyreklame.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.