Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RYBNIK :)


suzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 a mama i tak jest the best  
eee mama?? o mamie tez tam mowilam bo ja myslam ze grozilam moim slawnym tata : jejciu to ja juz nawet mame naslalam na panow policjantow
he he to moja wpadka miaÂło byĂŚ MAPA i tak jest the best [ Dodano: 2005-06-26, 22:02 ]Suzi a ile filmik zajmuje to moÂże siĂŞ umnie zmieÂści i nie bĂŞdzie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2005-06-25, 22:00 ]
No wlasnie ludziska!! teraz obiektyw caly czas na Suzi  Upsss
o zes Ty... wlasnie doczytalam posta nie wiem kaj mi uciekl on ostatnio :| normalnie Ci kopne TY maly....... :Off-Topic:
IJEEE , IJEEE to sie doigralas kochana juz ja sie kiedys odegram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi napisaÂł/a:[ Dodano: 2005-06-25, 22:00 ]  mr.offroad napisaÂł/a:No wlasnie ludziska!! teraz obiektyw caly czas na Suzi Upsss  o zes Ty...   wlasnie doczytalam posta  nie wiem kaj mi uciekl on ostatnio  normalnie Ci kopne TY maly.......  IJEEE , IJEEE to sie doigralas kochana  juz ja sie kiedys odegram
nie no WOJNA chyba bedzie.. ja sie nie dam nie ma tak latwo!! 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy potrafie, ale moze jednak, wysylam zdjecia [ Dodano: 2005-06-28, 02:12 ]Eeeeee tam, pomerdalo mi sie, dwa razy to samo zdjecie Nie wiem czy ma to sens, bo zdjec jest jeszcze kilka, ale jakosc kiepska, bo to przecierz z komorkofonu, a wysylanie tego zajmuje mi wiecznosc.Jak by ktos bardzo chcial to moge na maila poslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe CB1, jestes wieleki!! za to zdjêcie z panami "publicznymi" a siê zastanawia³am czy ktos takie posiada ¿ebym mia³¹ pami¹tke.... no przecie¿ "nie wiesz kim jest mój ojciec!!" :D hehehe a propo wczoraj spotka³am mi³ego pana co mnie spisywa³ powiedzia³a ¿e mam byÌ grzeczna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe CB1, jestes wieleki!! za to zdjĂŞcie z panami "publicznymi" a siĂŞ zastanawiaÂłam czy ktos takie posiada Âżebym mia³¹ pamiÂątke.... no przecieÂż "nie wiesz kim jest mĂłj ojciec!!" :D hehehe  a propo wczoraj spotkaÂłam miÂłego pana co mnie spisywaÂł  powiedziaÂła Âże mam byĂŚ grzeczna  :mrgreen:
Jest jeszcze jedno, ktore robil Zapek, ale tam Ciebie nie widac http://www.prm-poludnie.motocykle.org/foto...ges/image22.htmWidac ja zajolem dogodniejsza pozycje do strzalu Szkoda tylko, ze aparatu nie wziolem.Zapek juz zdaje sie podawal, ale ja przypomne, link do pelnej galerjihttp://www.prm-poludnie.motocykle.org/foto...zapek/index.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi a czemu to nie jest w temacie Bestwinki  sorki Âże siĂŞ czepamiam aleki zrzĂŞdliwy ostatrnio siĂŞ zrobiÂłem    
ehm to dlatego ze ja w nocy juz nie mysle sorki nio... pozniej tu wrzuce troche klatek z ogniska chociaz nie wiem czy sie oplaca bo to i tak dupiate jest :? :| :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o kurcze!!!!!!taka impra mnie ominĂŞÂła!!!i to przez to Âże byÂłem leniwy i nie chciaÂło mi siĂŞ rejestrowaĂŚ pó³ roku temu ;(  ale moÂże na powtĂłrke siĂŞ zaÂłapie  jak mnie zaprosicie oczywiÂście  ciao
zaluj, zaluj ale ... Âłoo ... znowu wiadome wzgledy, o wiadomej porze, we wiadomym miejscu z wiadomych przyczyn ?? hehe no w sumie czemu nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za gÂłupiego siĂŞ nie uwaÂżam-ale ty Suzi mĂłwisz jak cichociemna!  do mnie to trzeba prosto;) konkretna pora,miejsce i przyczyna  pozdro
hehehe LEO wez sobie przeczytaj pierwszego posta na tym temacie :D to pogadmay czy jako cichociemna gadam a poza tym to to wcale nie bylo takie skomplikowane poprostu dluuuuuuuuuga historia i tyle :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.