Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

interi o motocyklistach


saint

Rekomendowane odpowiedzi

heh mojim zdaniem autor listu ktory napisal do portalu ma racje, wszyscy sie zucaja o motocyklistow, a najczesciej to ludzie ktorzy wÂłasnie nigdy nie jezdzili na dwuch kolkach badz tez sa zlosliwymi chamami i w dupie ich zal sciska ze stoja na swiatlach z tylu a ktos sobie ich wyminie :| Ehh wikszosc nie potrafi motocyklistow zaakceptowac ciekawe dlaczego.. wiekszosc potrafi tylko pisac ze motocykliscie sa zli ze to dawcy , ehh malo kto napisze cos pozytywnego o motocyklistach... ehh naprawde to sie robi nudne co wypisuja i zenujace :> a juz takze jest nowy artykol do tego http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=642077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych artyku³ów jest ju¿ tyle, ze chyba nie zrobimy nic, aby zmieniÌ zdanie spo³eczeùstwa o Nastrzeba zacisn¹Ì zêby i pokazaÌ, ze tak nie jestdobrze wiecie jak wygl¹da to wszystko 'od kuchni', bo jesteœcie tutaj, mo¿e wybierzemy siê kiedyœ z proœb¹ do TV albo jakiejœ poczytnej gazetki, zeby zrobili artyku³ z frumowiczami, na jakimœ naszym spotkaniu - poka¿emy kto jeŸdzi na motocyklu, z jakich œrodowisk siê wywodzimy, moze znajdziemy jak¹œ motocyklistkê za kierownic¹ i poka¿e, ze kobiety te¿ s¹ 'twarde' (a nie tylko debile, zakute ³by)choÌ moze to nie jest dobry pomys³, bo przecie¿ nie warto pisaÌ artyku³u jak nie bêdzie sensacji jeœli nikt nie zginie :? yno jazda! cieszmy siê z naszej pasji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaczyna to wszystko po maÂłu "RyraĂŚ". chyba sie juÂż przyzwyczaiÂłem do textĂłw: dawca, psychopata itp. My tego wizerunku i tak nie zmienimy, to jak walka z wiatrakami. Za duÂżo jest wÂśrĂłd ludzi uÂżytkujÂących motocykle lanserĂłw ktĂłrzy kupuja sobie R1 lub cos podobnego do tego zakÂładajÂą dresik w paski i biale adidaski, i fru na miasto. Jest wielu ludzi ktĂłrzy na widok "motrzysty" chowaja swoje cĂłrki w domach w obawie Âżeby dziewictwa im nie zabraÂł taki zbĂłj, ale jest tez duÂży procent ktĂłrzy jeÂżeli nas nie podziwiajÂą, to przynajmniej tolerujÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stereotypy sa o wszystkich uzytkownikach drog - kierowcy tirow to chamy zajezdzajace droge, ludzie w beemkach to dresy itd... I co z tego ??? Debile sa we wszystkich grupach i to na ich postawie kreuje sie wizerunek wszystkich. I tego juz chyba nikt nie zmieni PS A my gazu i w 5 sekund do setki - ten koles co pisal ten artykul ma chyba dane z epoki kamienia lupanego - teraz w 3,4 do setki :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariopres, te stereotypy ju¿ by³y nie raz omawiane a co do artyku³u, to mi siê bardzo podoba³o: w 3 sekundy do 100 km/h i nastêpne 3 do 200 - jaki motocykl ma 6 do 200? bo chyba mnie ominê³a jakaœ nowoœÌ na rynku :Off-Topic:

moja etla przy *110* niebezpiecznie schodzi w prawo... Ciekawe dlaczego ...  :D
masz pewnie Ÿle ustawion¹ zbie¿noœÌ :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dok³adnie...po co to czytaÌ jak wszystkie tego typu artykó³y nawi¹zuj¹ do jednego...i tak jak juz wczesniej ktoœ powiedzia³...wszedzie s¹ czarne owce i na tej podstawie wystawiaj¹ nam takie œwiadectwo.ale...W DUPIE TO MAM :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, popieram DowiedziaÂłem siĂŞ wÂłaÂśnie, Âże w Bytomiu komendant drogĂłwki Pan Surowiec ogÂłosiÂł, Âże zajmie siĂŞ motocyklistami urzÂądzajÂącymi sobie wyscigi na ulicach i jeÂżdzacych na tylnym kole spod ÂświateÂł itp. KaÂżdy motocyklista bĂŞdzie miaÂł swojÂą kartotekĂŞ, w ktĂłrej bĂŞdÂą zapisywane wszelkie wykroczenia. Podobno juÂż kilka mandatĂłw otrzymali motocyklisci z pozaginanymi tablicami.Fajnie! BĂŞdzie ubaw. AjĂŚ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.