Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Matura 2005


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i tak oto minely juz 2 matury pisemne - w czwartek polski, dzis angielski (w zasadzie, to 3, bo jeszcze wczesniej byl j. hiszpanski). Jak juz zapewne czytaliscie (albo i nie), tematy wypracowan na podst. polskim oczywiscie zaskoczyly maturzystow, czyli byly z Potopu i Kordiana, tematy rozsz. to analiza wierszy o tematyce holocaustu (Rozewicz i Baran) i takiegoz opowiadania (Ida Fink Zabawa w klucz).Angielski sam w sobie nie byl zaskakujacy ani wyjatkowo trudny, na podstawie z pisania byla do sporzadzenia krotka notatka i wypracowanie - oficjalny list o przyjecie na studia na uczelnie brytyjska/angielska, a na rozszerzonym do wyboru 3 tematy i w nich 3 rozne rodzaje tekstow: rozprawka o wplywie coraz to nowych urzadzen elektronicznych na nasze zycie, opis bohatera ksiazki, ktorego sie podziwia i trzeci temat - recenzja filmu, ktory, mozna powiedziec, zmienil nasz poglad na zycie... albo cos w tym stylu. Gorny limit slow pracy to porazka i nieporozumienie, imho powinno go w ogole nie byc - 250 slow wiekszosc osiagnela w polowie pracy albo wczesniej... coz, widac panom rzadzacym taki poziom rozszerzony starczy, jednozdaniowy, tj. 250-slowny... :roll:Skrotowo: w poniedzialek matma, czyli moja ostatnia matura, potem w srode jest informatyka, w czwartek historia, w piatek biologia, a w miedzyczasie jakies jezyki... No i stalem sie osoba medialna - wczoraj wywiad dla Wyborczej, dzis dla radia Eska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcê byÌ niegrzeczny Arch, ale czy ty aby nie przesadzasz z t¹ nauk¹? Dej se luzu ch³opie Z reszt¹ na studiach zobaczysz, ¿e nie by³o warto :wink: P.S.Jak Ty to wszystko na raz potrafisz zrozumieÌ :?: Ja bym ju¿ dawno wyl¹dowa³ w zak³adzie dla ob³¹kanych. ChoÌ Politechnika mi go przypomina a¿ nad to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak.. w ptk trzecie starcie z nowa maturka,czyli biolgia :| Podstawa z angielskiego byÂła ok,ale w tym drugim listeningu, facet mĂłwiÂł jakby mial kluski w ustach :x OgĂłlnie nie byÂło tak Âźle;) byle do 20 maja i wkoĂącu wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde z ilu przedmiotow piszesz....... :)
ekhm... napisalem: "Skrotowo: w poniedzialek matma, czyli moja ostatnia matura, potem w srode jest informatyka, w czwartek historia, w piatek biologia, a w miedzyczasie jakies jezyki... "az taki madry, wbrew pozorom, to nie jestem :wink:
Nie chcĂŞ byĂŚ niegrzeczny Arch, ale czy ty aby nie przesadzasz z tÂą naukÂą?
no, chyba nie: polski, angielski i podst. matma to chyba nie za wiele... ale thx za uznanie
Z resztÂą na studiach zobaczysz, Âże nie byÂło warto
tia, pare osob juz mi to mowilo, ale fajnie by bylo najpierw sie na nie dostac... potem moge na nie narzekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, ja wlasnie siadam do matmy, przyjemny weekend sie zapowiada... ale coz, jakby na to nie patrzec: pare dni i skonczylismy liceum, mamy wakacje... to w sumie brzmi troche podbudowujaco, ale dopiero kiedy jest naprawde namacalne, bo pn juz za 2 dni.... a tydzien temu nawet jeszcze mi sie polaka uczyc nie chcialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiœcie uwa¿am ¿e mog³obybyÌ 30 min wiêcej - mo¿e bym zd¹¿y³ wiêcej zrobiÌ (choÌ fakt prawie siê nie uczy³em i brak wiedzy w niektórych momentach dokucza³) ale dzisiaj z wyborcz¹ sprawdzi³em - zdam ale wynikiem nie bêdê siê chwali³ :hmm: :roll: ale najwz¹niejsze - MAM JU¯ WAKACJE!!!(pomijaj¹c treningi ) :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.