Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jaki macie stosunek do samochodĂłw?


alan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ten temat by³ poruszany wiêc ja go zak³adam niektórzy wypowiadali siê w ró¿nych tematach o tej sprawie ale chcia³bym zebraÌ te opinie w jednym w¹tku...zacznê mo¿e od siebie na codzieù je¿d¿ê samochodem i od kiedy mam prawko (jest to ju¿ kilka latek) to najprzyjemniejsz¹ rzecz¹ która mo¿e byÌ dla mnie jest w³aœnie jazda autem... motocykla u¿ywam do jazdy w dobr¹ pogodê ¿eby wyrwaÌ siê od codziennoœci, te¿ jest to œwietna sprawa ale póki co - motor u mnie jest na drugim miejscu wiem ¿e mogê siê wam naraziÌ tym postem, ale po prostu piszê jak jest i chcia³bym siê dowiedzieÌ czy wy jeŸdzicie tylko motocyklami? Jaki pojazd jest dla was wa¿niejszy...Jak widzê innego motocyklistê na drodze od razu robi mi siê przyjemniej mo¿e to wszystko tak widzê bo jestem dopiero pocz¹tkuj¹cym motocyklist¹ (od zesz³ego roku mam moto)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 9 roku zycia poruszam sie motorowerami/motocyklami i nie zawsze mialem tez samochod.Od paru lat poza motocyklem poruszam sie takze samochodem ale ogolnie przez caly rok robie wiecej km na motocyklu niz autem.Auta uzywam tylko wtedy gdy nie da sie motocyklem,np. w zimie lub gdy obficie pada (ale tez nie zawsze) no i wtedy jak musze przewiez cos wiekszego Ogolnie to duuuuuuuuzo wieksza mam frajde z jazdy motocyklem niz autem i tak juz zostanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 9 roku zycia poruszam sie motorowerami/motocyklami i nie zawsze mialem tez samochod.Od paru lat poza motocyklem poruszam sie takze samochodem ale ogolnie przez caly rok robie wiecej km na motocyklu niz autem.Auta uzywam tylko wtedy gdy nie da sie motocyklem,np. w zimie lub gdy obficie pada (ale tez nie zawsze) no i wtedy jak musze przewiez cos wiekszego  :lol:  Ogolnie to duuuuuuuuzo wieksza mam frajde z jazdy motocyklem niz autem i tak juz zostanie  8)
w sumie spodziewaÂłem siĂŞ tego Âże tak wÂłaÂśnie napiszesz Âże masz takie podejÂście do motorkĂłw, bo... tego nie da siĂŞ ukryĂŚ :roll: ps: chyba nie wykluczycie mnie ze swojego Âśrodowiska tylko dlatego Âże lubiĂŞ sobie pobrykaĂŚ samochodami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze sobie przypominam to bylo juz cos takiego :mrgreen: Co jes dla mnie wazniejsze niech swiadczy fakt ze moto to jedyne co mam :mrgreen: Puszki nie mamposiadam a przydalaby sie bo dzienie wlec sie busem do szkoly to porazka a motocykla szkoda Nawet gitare sprzedaje (i tak grac nie umiem )bo potrzebuje kase na ciuchy i benzyne :wink: Liczy sie YNO JAZDA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Alan, poruszam siê zarówno na 2 jak i 4 ko³ach. Jazda na motocyklu jest dla mnie przyjemnoœci¹ w najczystszej formie (oczywiœcie w czasie dobrej pogody), samochodu u¿ywam kiedy muszê ( a niestety jest to doœc czêsto ). Czasami kiedy musze jechac do hurtowni po ma³¹ duperelke wole wskoczyÌ na CBR'e i za³atwiÌ sprawê duzo szybciej i pzyjemniej. Odpadaj¹ wszystkie korki ( wiem jestem psychopat¹ ) , i nie trzeba siê sma¿yc w puszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nie mialem prawka tylko 50-tke to jezdzilem nia wszedzie, bez wzgledu na pogode (z wykluczeniem zimy oczywiscie). Teraz mam prawko A i B.. i jednoczesnie moto do sprzedania wiec jezdze tylko puszka.. ale wiem ze jak bede mial juz moto to do auta wsiade rzadko.drugi aspekt "stosunku do samochodow":Jak jezdze moto to szanuje dopĂłki nie narazaja mojego zycia. Jak jade autem to dopĂłki nie spotkam jakiejs ofermy jadacej 30 kmh przez miasto przy niemoznosci wyprzedzania. Preferowalbym drogi tylko dla motocyklistow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan napisaÂłna codzieĂą jeÂżd¿ê samochodem  motocykla uÂżywam do jazdy w dobrÂą pogodĂŞ Âżeby wyrwaĂŚ siĂŞ od codziennoÂści, teÂż jest to Âświetna sprawa ale pĂłki co - motor u mnie jest na drugim miejscu  wiem Âże mogĂŞ siĂŞ wam naraziĂŚ tym postem, ale po prostu piszĂŞ jak jest Jak widzĂŞ innego motocyklistĂŞ na drodze od razu robi mi siĂŞ przyjemniej  )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja auta olewam.I uwazam tak ze jak zarobie to lepiej wydac na dobre moto a kupic auto zeby ino bylo. Bo autem to bede jezdzil w zime i torche w sezonie. A moto bede jezdzil wiosna lato jesien i moze troche w zime. Wiec po co kase pchac w auto.I co to za przyjemnosc siedziec w tym jak ciul i jechac. Nie ma to jak moto. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre autko nie jest z³e... lubiê pomykaÌ samochodem chocia¿ czasami ju¿ mi siê nim rzyga (zw³aszcza jak siê ma codziennie prawie 30 km dojazdu do roboty). Wychowa³em siê wœród samochodów, pracujê z nimi i na nich siê znam wiêc trudno ich nie lubiÌ.Ale prawdziwa przyjemnoœÌ z jazdy to ino moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 9 roku zycia poruszam sie motorowerami/motocyklami i nie zawsze mialem tez samochod.Od paru lat poza motocyklem poruszam sie takze samochodem ale ogolnie przez caly rok robie wiecej km na motocyklu niz autem.Auta uzywam tylko wtedy gdy nie da sie motocyklem,np. w zimie lub gdy obficie pada (ale tez nie zawsze) no i wtedy jak musze przewiez cos wiekszego  :lol:  Ogolnie to duuuuuuuuzo wieksza mam frajde z jazdy motocyklem niz autem i tak juz zostanie  8)
w sumie spodziewaÂłem siĂŞ tego Âże tak wÂłaÂśnie napiszesz Âże masz takie podejÂście do motorkĂłw, bo... tego nie da siĂŞ ukryĂŚ :roll: ps: chyba nie wykluczycie mnie ze swojego Âśrodowiska tylko dlatego Âże lubiĂŞ sobie pobrykaĂŚ samochodami
TAK nie masz juÂż wstĂŞpu na to forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK  :lol:  nie masz juÂż wstĂŞpu na to forum  :lol:
Forum wy³¹cznie dla fanatykow motocyklowych ktorzy nienawidza samochodow i jezdza tylko tramwajami i pociagami (bo autobus to tez auto) :mrgreen: :mrgreen:
no to mam przekichane... bo tramwajem jecha³em chyba raz w ¿yciu... a autobusem od kilku miesiêcy zdarza siê doœÌ czêsto (nawet 2-3 razy w tygodniu ) chocia¿ unikam tego œrodka lokomocji jak tylko mogê.ja nawet rowerem nie je¿d¿ê ale obiecujê poprawê
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego ¿e uwielbiam jak mi siê poc¹ rêce na manetkach( ) i muchy atakuj¹ szybkê to wiêcej czasu spêdzam za kó³kiemi to nie tyle cztero-ko³owca co szeœcio i dwunasto-ko³owca któryrobi ciê¿k¹ pracê wiêc ja szanujê i powa¿am wszystko, co pyrka i czuÌ spalinami.Co innego jeŸdŸcy.Ale jak to mówi¹:s¹ ludzie i klamki....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko dwa ko³a. Zacz¹³em od roweru, potem by³ romet, jawa 50, troszkê trialu i tak zosta³o do dziœ. Katamaranem jeŸdzi mi siê Ÿle. Auto jest nieporêczne dla mnie i trudno nim siê poruszaÌ Co prawda deszczyk nie pada na kapuchê (gdyby siê zmieni³a pogoda) ale to nie to samo. Autem to ja bym móg³ siê 'rozbijaÌ' na rajdach, na zamkniêtych OS-ach.Samochód kupiê w przysz³oœci z koniecznoœci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko jest okazja to moto !!! problem z pogoda u nas niestety taki klimat no a samochodem pomykam dosc czesto szkola 40 kilo i inne przypadki czyli zla pogoda cos trza przewiezc itd no i jak woze podchmielonego kaczmara bo jak fest popije to mi z moto spada :lol: hehea stosunek do innych katamaraniazy.....uuu dlugaaaa historyjaaa nie bede uzywal przeklenstw na niektorych (ostatnio mam pecha na spryskiwaczowych palantow brrrr) no ale ogolnie chyba sytuacja sie poprawia. poczatek sezonu to musza sie chopoki przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.