Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NOWY PAPIEŻ...


DZIMI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem, ¿e sporo bym da³ za to ¿eby zobaczyÌ minê Ojca inzyniera Rydzyka jak siê dowiedzia³ ¿e to niemiec! No jak on tym wszystkim babuszk¹ z Partii Moherowych Beretów wyt³umaczy ¿e jednak niemiec nie jest taki z³y TO bêda jaja! Niemiec i to do tego Papie¿! Pewnie siê doszukaja jeszcze tego ¿e to jakiœ mason albo cóœ... A co do samego Papie¿a... czas poka¿e! Pewnie zbyt d³ugi pontyfikat to nie bêdzie! Ale wierzê g³eboko, ¿e jednak bêdzie kontynuowa³ dzie³o Jana Paw³a II. Mimo ¿e wierz¹cy to ja tak œrednio jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz jeszcze trzeba siĂŞ zastanowiĂŚ ile ten nowy papieÂż, Âże tak brzydko powiem "pociÂągnie" ??Nie mozna byÂło wybraÂś jakiegoÂś innego, mÂłodszego i z wiekszÂą krzepÂą kandydata ??Ja rozumiem wszystko, przyjaciel papieÂża itd, ale to juÂż chyba przesada Ale co za rok, za piĂŞĂŚ znowu pogrzeb, kolejne "wybory" ??To musi byĂŚ jakaÂś sekta i pewnie jeszcze na tych wyborach kapustĂŞ trzepiÂą...Mimo wszystko szacunek dla nowego "papy" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ca³¹ pewnoœci¹ stoi przed nim nie lada problem. Trudno zast¹piÌ kogos takiego, kim by³ nasz rodak Jan Pawe³ II. Jednak do ka¿dego trzeba siê przekonaÌ, Minie sporo czasu zanim ludzie pokochaja nowego Papie¿a a przedewszystkim przekonaj¹ sie do Niego. Dla mnie te¿ jest to dziwne patrzeÌ na nowego Papie¿a, zeczywiscie mam mieszane uczucia. Ale badŸmy dobrej myœli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak ... przecierz to jest polityka a nie wybor najlepszego .... ale dobrze ze juz jest nastĂŞpca .... zobaczymy jak to bedzie wygladac w pierwsza niedziele a potem to juz ..... :-)a co do konca swiata to juz byl z 1 000 000 razy A i jeszcze ktos napisal ze tylu jest chetnych Teoretycznie kady mĂŞzczyzna co skonczyl 18 lat moze zostac wybrany ... nie musi byc nawet kapuÂłanem ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.