Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar rzuciÌ palenie Ten cholernie drogi na³óg ju¿ mnie denerwuje Chcê siê go wyzbyÌ na korzyœÌ wiêkszej iloœci piwa i innych trunków Znacie jakieœ ciekawe sposoby lub wspomagacze ?? Za cenne porady i wskazówki bêde wdziêczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle GabryÂś czuwa No silna wola to chyba najwaÂżniejsze, ale jakieÂś wspomagacze zapewne teÂż siĂŞ przydadzÂą Kolega kupowaÂł jakieÂś plastry i tabletki do ssania i nie jara juÂż trzy miesiÂące. Nie wiem czy na kazdego dziaÂła to tak samo, ale byĂŚ moÂże siĂŞ na to skuszĂŞ Czekam na kolejne rady i praktyczne wskazĂłwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziêki Darku za kolejn¹ cenn¹ uwagê Jednak zamieniê t¹ flaszeczkê na piwo gdy¿ wódki nie pijam Obawiam siê jednak,¿e jak zacznê rzucaÌ papierosy, to wpadnê w inny jak¿e przyjemny na³óg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem stanowczym przeciwnikiem papierosow.Lepiej se wypic niz zapalic.Fakt faktem ze jest to glupi nalog i cieszko z nim sie roztac ale np. moj sasiad tez bardzo dlugo palil i z dnia na dzien zrezygnowal z papierosow i juz niepali.Takze wszystko jest do zrobienia.Powodzenia aby ci sie tez udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucaj te papierochy to je najobrzydliwsze co moze byc! Wiesz jak potem z buzi smierdzi, chocbys myl zeby jak nie wiem Bleeeeeeeeeee Âłobrzydliwe, papierochy won! Tak na serio to zadne wspomagacze tu Ci nic nie dadza to tylko pic na wode! Niby dostarczaja cos tego srodka ale chocbys sie ich przylepil i ze 100 a silenej woli miec nie bedziesz to ino kasa straisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumepel jak rzucaÂł palenie to sobie taÂśmÂą klejÂącÂą palce poowijaÂł nie wiem czy mu pomogÂło ale moÂżesz sprĂłbowaĂŚ
He he he cherflik niezÂły ten TwĂłj kumpel Skoro pomogÂło to teÂż tak zrobiĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem z doœwiadczenia ¿e przejœcie na fajkê nie pomaga. Zamiast siê odzwyczaiÌ ja zacz¹³em siê zaci¹gaÌ fajk¹ a to ju¿ jest najgorsze œwiùstwo, sama niefiltrowana smo³a.Mnie w rzucenu palenia pomog³a trochê zmiana trybu ¿ycia, w firmie nie wolno by³o paliÌ, w cha³upie te¿ nie no jakoœ tak samo siê odzwyczai³o.Czasem jakaœ fajka przy browarze ale bez zaci¹gu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnij ruska daj mu sztachetê i powiedz ¿e jak ciê zobaczy z fajka to ma ci sztacheta przez ³ep zasun¹Ì, myœlê ze siê wtedy szybko oduczysz :mrgreen:, albo policz ile dot¹d wypali³eœ kasy i jaki sprzêt móg³byœ za to teraz mieÌ. Zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta ja sie na tym nie znam,nie palilem,nie pale i napewno palil nie bede  8)
Gixer ja Ci niewieÂże, w filmiku widziaÂłem jak paliÂłeÂś i to kilka razy. A Âże paliÂłeÂś gume to co innego. Wicher za Ciebie mogĂŞ jedynie trzymaĂŚ kciuki, bo ja nie pali (jedynie czasami gume, ale tylko na trawie i to baardzo rzadko). Ta caÂła chemia to pic na wodĂŞ i fotomontaÂż, moja babcia kupowaÂła to i jak paliÂła tak pali. Najlepiej zastosuj terapie szokowÂą: policz ile kasy wydajesz w ciÂągu roku i ile juÂż wydaÂłeÂś.Pozdrawiam i 3mam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.