Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek Ruda Śląska (Nowy Bytom)


spike

Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegły piątek tj 04.06.2010 ok godziny 22:00 w Rudzie Śl. (Nowy Bytom) mniej więcej na wysokości skrzyżowania ulic Chorzowskiej i Ratowników doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Motonita został uderzony w tył motocykla przez jadący z dużą prędkością policyjny radiowóz marki Fiat Ducato, po czym był wleczony przed pojazdem przez kilkadziesiąt metrów. Aż do chwili zdarzenia radiowóz NIE używał znaków dźwiękowych ani świetlnych. Natychmiast na miejscu pojawiła się drogówka, pogotowie oraz cała masa operacyjnych. Było by dobrze żeby osoby, które mogą wnieś coś do sprawy zabrały głos, by sprawy nie zamieciono pod dywan i znów nie okazało się, że jak zwykle wszystkiemu winien "wariat na motorze". Post edytowany: 05.06.2010 17:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motonika to mój dobry kolega aktualnie jest w szpitalu dość połamany więcej informacji co do stanu zdrowia i okoliczności zdarzenia napisze jak wyjdę sam ze szpitala i odwiedzę ów poszkodowanego, co do moto to Junaka składał sam ponad rok no i nie nacieszył się nim niestety ;-( .----------Rozmawiałem z kolegą i mam prośbę po wypadku zaginął KASK !!! czy może ktoś na miejscu widział gdzie on był lub widział czy ktoś go zabrał ? jeśli ktoś wie co mogło się z nim stać lub jeżeli ktoś zrobił jakieś fotki to bardzo proszę o przesłanie na mój email.PS. Bardzo proszę też o kontakt osób które widziały zdarzenie.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.