Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wykonuje Synchronizacje


arro

Rekomendowane odpowiedzi

Dla frajerstwa które leczy swoje kompleksy na tym forum.Jak za każdym razem gdy robisz synchro regulujesz zawory to zastanów sie nad dalszym użytkowaniem motocykla, ja sugeruje przesiąść się na rower. Może technika w nim zastosowana nie pogubi Cię tak jak motocyklowa. Motocyklami Suzuki zajmuje się od 3 lat .Robe serwis w motocyklach sprowadzanych, dlatgo zaoferowałem wam konkurencyjne ceny .Wszystkim moim znajomym po zimie ja robiłem gaźniki i są max zadowoleni.Oczywiście pokłon w strone przyzwyczajeń Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam arro, że to było do mnie.Zadam tylko pytanie: Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego prawidłowy luz zaworowy jest nie potrzebny dla rzetelnej synchronizacji gaźników?P.S. Może nie koniecznie trzeba zawsze zaglądać w zawory. Praktyka pokazuje, że w silnikach bardzo dobrych (hondowskie V4) luzy zaworowe potrafią trzymać normę przez 50tys. km i więcej (polecam forum napisane w jeszcze trudniejszym dla arro języku http://www.vfrdiscussion.com).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla frajerstwa które leczy swoje kompleksy na tym forum.Jak za każdym razem gdy robisz synchro regulujesz zawory to zastanów sie nad dalszym użytkowaniem motocykla, ja sugeruje przesiąść się na rower. Może technika w nim zastosowana nie pogubi Cię tak jak motocyklowa. Motocyklami Suzuki zajmuje się od 3 lat .Robe serwis w motocyklach sprowadzanych, dlatgo zaoferowałem wam konkurencyjne ceny .Wszystkim moim znajomym po zimie ja robiłem gaźniki i są max zadowoleni.Oczywiście pokłon w strone przyzwyczajeń Pozdrawiam
Podajesz ceny frajerskie za takie usługi i nie zdziwię się jak któryś z właścicieli VFR750 obije Ci japę. Robiłeś już taki motocykl za 90 zeta z czyszczeniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vatzeque ja podałem tylko koszt usługi zwanej synchronizacją gaźników i prosze was o to byście nie robili z igły wideł.Tak jak napisałem wyżej serwisuje motocykle sprowadzane i robiłem 2 i 4 gary. Panie Piotrze bez komentarza bo jeżeli od ceny usługi zalezy u Pana jakość to ja nie chciałbym mieć z takim mechanikiem doczynienia. Tym samym zamykam temat. Już i tak mam terminy pozajmowane. Pozdro @LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.