Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rękawice na jesień. Z membraną czy bez?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Poszukuję rękawic na końcówkę sezonu i początek przyszłego. Chodzi mi o takie w których będzie ciepło przy temperaturze ok. 10-15 stopni. Czy warto kupić takie z membraną? wiem, że to zależy od tego czy będę jeździł w deszcz. Bardziej zależy mi na informacji, czy membrany rzeczywiście działają? Budżet na zakup ok. 300 PLN.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zainwestować w grzane manetki (ok. 200 pln). Fantastyczna sprawa na zimne dni, jak również na cieplejsze, gdy rękawice z jakiegoś powodu są mokre.

ps/ miło będzie też jak pojawisz się w powitalni

Dzięki za podpowiedź! A co do poczekalni to już to zrobiłem, najmocniej przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta temperatura to -10/-15 czy +10/+15?? bo jak +10 to kup zwykłe polarowe za 10 zł w biedronce, na to drugie zwykłe skórzane i po kiego grzyba chcesz wydawac 300zł za superextraofertanachłodnedniiwieczory?

p.s. a jak -10 to zainwestuj w zwykłe narciarskie i do tego 2 rozmiary grubsze motocyklowe, nie polansujesz sie, ale łapy nie przemarzną.

grzane manetki to tez jest dobre wyjście, zdarzyło mi sie kilka razy jechać bez rękawic w ogóle ostatnio wieczorem moto od kumpla i nie powiem kumpel ma lepiej ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
O Wednesday, December 02, 2015 at 20:30, miśor napisał:

Mnie teraz najbardziej marzną kopyta. Graby da się znieść, chociaż grzane manety, to wynalazek epokowy, jak prala albo zmywara. Co zrobić z kopytyma nie zastanawialiście się? Czy tylko mnie marzniują?

 

http://www.motokoce.pl/68-odziez_ogrzewana/

Możesz się cały ogrzać,  ale tanio nie będzie. 

 

Albo kup FJRkę - w lecie mocne grzanie od silnika przeszkadza,  ale w chłodne dni po mieście jak znalazł. Jeździłem przy 6-8 stopniach w zwykłych jeansach i czułem mile ciepło na nogach i tułowiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.