Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NOCNA JAZDA MOTOCYKLEM BEZ CELU


AdamS 'ACE'

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie wszyscy pracują od 8-16 (między innymi ja) albo są nocnymi markami i nie zawsze mają czas by jeździć od świtu do zmierzchu dlatego chciałbym rozpocząć - być może - cykliczne spotkania pod hasłem 'Nocna jazda motocyklem bez celu'

Idea prosta. Spotkanie w tym samym miejscu o tej samej godzinie i przejażdżka nocą po okolicy Na zakończenie jakaś kawa i do domu albo zasiedzimy sie w jakimś lokalu do rana.

Proponuje rozpocząć od dziś Godz 21:30 Parking tył Silesia CC przy wejściu do kina i saturna 
Trasa zawsze do obgadania Na dziś proponuje K-ce->Chorzów->Halemba->Mikołów-> powrót

Chętni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Głupie pytanie - jak z bezpieczeństwem jazdy nocą?

W dzień idzie zobaczyć piasek / liście za zakrętem, wbiegającego psa, czy brakującą pokrywę studzienki (bywało i tak!), nocą pozostaje wiara....

Ja zawsze staram się unikać nocnej jazdy, jakie Wy macie doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane. Co prawda trasa krótsza i w pojedynkę Ale to mój błąd bo w złym momencie założyłem temat. Bywa.
W czasie jazdy uzmysłowiłem sobie że wątek powinien powstać już w zeszłym roku albo przynajmniej na początku tego sezonu. Ale może to się zmieni i z czasem coś z tego powstanie. Można by to połączyć z odwiedzaniem za każdym razem innej knajpki z działu 'frendly'
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - jak z bezpieczeństwem jazdy nocą?

W dzień idzie zobaczyć piasek / liście za zakrętem, wbiegającego psa, czy brakującą pokrywę studzienki (bywało i tak!), nocą pozostaje wiara....

Ja zawsze staram się unikać nocnej jazdy, jakie Wy macie doświadczenia w tym temacie?

Moje wszystkie doświadczenia z nocnej jazdy są pozytywne. Zgadzam się z tym co napisał 'mtbikerrr - mniejszy ruch na drogach, fajna temperatura. Doświadczenie też wzrasta a mózg uczy się czegoś nowego. Zresztą to w większości przejazdy przez miasto a nie gdzieś hen za horyzont i z prędkościami odpowiednio dostosowanymi. A z nocnych wypraw to parę razy w góry Wiele powrotów z pracy w środku nocy i jedna trasa góra żar o północy potem do żywca a stamtąd przez salmopol do wisły Na salmopolu było ciekawie bo im wyżej tym mocniejszy padał deszcz i odwrotnie Kubalonka nocą też jest interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.