Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice - Ul. Ceglana na skrzyżowniu z Krzemienną


frozentom

Rekomendowane odpowiedzi

20 lipca, przed 8-mą rano.

Wyglądało to jakby motocyklista jechał od strony Meteorologów i z Krzemiennej zajechała mu drogę osobówka. Dokładnie nie potrafię tego określić, ponieważ jechałem w zwartej kolumnie aut i mogłem jedynie zerknąć na krótko. Motocykl to chyba jakiś czarny sport / turystyk, dosyć ostro pokiereszowany. Policja była już na miejscu, motocyklistę podobno chwilę wcześniej zabrała karetka.

Pierwszy raz widziałem zmasakrowane moto po wypadku i muszę powiedzieć, że to bardzo nieprzyjemny i demotywujący widok :(. Mam nadzieję, że ktokolwiek to był - szybko się wyliże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w twoim poście jest "Ku przestrodze" ??

Bo że uważać trzeba to wszyscy wiemy.

A co jest w pozostałych, podobnych postach informujących o wypadkach na Sląsku? Gdyby faktycznie wszyscy wiedzieli tą oczywistą oczywistość, o której piszesz, to ten dział nie byłby potrzebny a i wypadków byłoby duuużo mniej...

Liczyłeś na jakieś drastyczne zdjęcia, czy co? :blink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w twoim poście jest "Ku przestrodze" ??

Bo że uważać trzeba to wszyscy wiemy.

Accord po co te zaczepki??

Jest informacja na temat kolejnego miejsca szczególnie niebezpiecznego dla ludzi nie koniecznie znajacych katowice....

Po za tym skoro tak doskonale wiesz ze trzeba uwazac to po co tutaj wchodzisz?

jesli chcesz sobie poogladac wypadki odpal youtuba albo cos podobnego..........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade beeeeeer !

Każde skrzyżowanie jest niebezpieczne.

Oglądanie wypadków czy drastycznych zdjęć nie uważam za przyjemność.

Rzadko tu zaglądam a generalnie czepiam się nic nie wnoszących postów.

Pozdrawiam kolegów.

No jak na kogoś, kto natłukł prawie 1300 postów, to aż trudno mi uwierzyć, że zawsze pisałeś "posty coś wnoszące"

Żeby niebyło ot, to jak kolega napisał; każde skrzyżowanie jest niebezpieczne. Każdy, nawet ten najbardziej prosty odcinek drogi, może się okazać tym naszym ostatnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeeer, przytocze kilka cytatów z pierwszego posta, potem przeczytaj go uważnie w całości i przekonaj mnie że ten post jest "cenną przestrogą"

"Wyglądało to jakby motocyklista"

"Dokładnie nie potrafię tego określić"

"mogłem jedynie zerknąć na krótko"

wiem że to wyrwane z kontekstu ale obrazuje całego posta.

jonasz, 1300 postów ale w jakim czasie ;)

przyznaje że nie wszystkie były "wnoszące" i na temat

Wiesz że są działy i tematy poważne i takie mniej

precyzuje więc że czepiam się tych nie wnoszących w poważnych tematach.

Gdzie indziej jak mawia J.O. "piszta co chceta" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeeer, przytocze kilka cytatów z pierwszego posta, potem przeczytaj go uważnie w całości i przekonaj mnie że ten post jest "cenną przestrogą"

"Wyglądało to jakby motocyklista"

"Dokładnie nie potrafię tego określić"

"mogłem jedynie zerknąć na krótko"

wiem że to wyrwane z kontekstu ale obrazuje całego posta.

No proszę, to może wypadałoby dorzucić do regulaminu tego działu, że temat można założyć wyłącznie, jeżeli się zatrzymałeś, dokładnie przyjrzałeś, zrobiłeś fotorelację, pozbierałeś zeznania świadków, tak żeby niektórzy wybredni użytkownicy forum wiedzieli jaki rozmiar buta miała ofiara wypadku... Strasznie słabe. :/

Zarzucasz mi, że post niczego nie wnosi, natomiast sam zamiast zaraportować do moderatorki temat, który uważasz za bezwartościowy, wolałeś napisać tutaj 3 posty które wnoszą jeszcze mniej...

No i pytanie - gdybym podał Ci dokładną markę motocykla, wylistował wszystkie złamania, których doznał poszkodowany i wrzucił zdjęcia. Taki temat byłby dla Ciebie bardziej "ku przestrodze"? Każdy z wyobraźnią przekraczającą poziom ameby potrafi wyciągnąć jakąś przestrogę z opisu mówiącego, że motcyklistę zabiera karetka, a sam pojazd był zmasakrowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

accord

Bez urazy. Porównanie do ameby nie miało być żadną osobistą wycieczką do twojej osoby. Po prostu uważam, że to działa na wyobraźnię. Być może niektórych to nie rusza. Nie wnikam.

A że użyłem zwrotów "wydaje mi się, że", itp. to tylko dlatego, że większość relacji z podobnych zdarzeń to zapis subiektywnych opinii (o ile autor nie jest funkcjonariuszem badającym przyczyny wypadku, lub do takich nie dotarł). Używając takich zwrotów zwyczajnie dopuszczam do siebie myśl, że mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.