Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie, przymierzam sie do zmiany kompletu oponek do Kawy zr7 i szukam jakiejś dobrej gumy do tego turystyka. Czy możecie mi polecić jakiś model opony który się sprawdza w ciepłych jak i deszczowych warunkach??? Chciałbym dobrych gum w cenie ok 1000 zł za komplet

Przod 120/70 ZR 17 (58)W bezdetkowa

Tyl 160/70 ZR 17 (69)W bezdetkowa

oraz pytanie dodatkowe czy jeśli na tył założyłbym szersza opone od dedykowanej czy zmieni się jakoś negatywnie charakterystyka lub jakość prowadzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem fzs600 03 wlasnie na tych oponac i sprawowaly sie super. Pozniej w sprint 955 st rowniez latalem na tych oponach prawie 50tys. i super.

Jezeli bede mogl w obecnym sprzecie te zalozyc to oczywiscie zaloze.No , ale nie bede nikogo na chama przekonywac na jakich oponach ma latac :)

niestety rozeznania nie mam czyt. pierwsze moto, ale z doświadczenia puszkarza wiem że czasami niby znana firma a nie sprawdza się dobrze w gorszych warunkach. Nie chce oszczędzać na swoim zdrowiu wiec wole kupić coś sprawdzonego a w sumie tylko osoby co latały na czymś takim mogą coś więcej o tym powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Pilot Road 2 - wygrywają prawie wszystkie testy, dodatkowo dwuskładnikowe, więc polatasz na nich długo.

Na horyzoncie są też Continental Road Attack 2, które pojawiły się niedawno i w Niemieckich testach po prostu są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o trzymanie w zakrętach oraz żywotność. W Polsce jeszcze ich nie ma wiele, ale mogą okazać się nowym hitem. Z tego co wiem to mają je w Krakowie w Wilcza Garage za rozsądną kasę i prawdopodobnie jak kupisz u nich to wymiana za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Pilot Road 2 - wygrywają prawie wszystkie testy, dodatkowo dwuskładnikowe, więc polatasz na nich długo.

Na horyzoncie są też Continental Road Attack 2, które pojawiły się niedawno i w Niemieckich testach po prostu są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o trzymanie w zakrętach oraz żywotność. W Polsce jeszcze ich nie ma wiele, ale mogą okazać się nowym hitem. Z tego co wiem to mają je w Krakowie w Wilcza Garage za rozsądną kasę i prawdopodobnie jak kupisz u nich to wymiana za free.

a kojarzycie bo widziałem że są pilot road 3 czym one moga byc lepsze od 2??? czy wogóle jest to sens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do CBF500 też byś te polecił??

Wymiary w sumie są identyczne;).

Bez znaczenia co kupisz byle by to była marka europejska i odpowiadała stylowi jazdy.Jak chcesz ostro po zakrętach na dużych przechyłach to kup sportowe ale kilka tys. i środek będzie płaski w jeździe turystycznej.

To że continental jest wysoko oceniany w niemieckich gazetach to nie dziwne w końcu ich marka.Ale na pewno to też firma której można zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.