Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha Drag Star 650


DragMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem DS650 jeden sezon. Ogólnie powiem szczerze, że mimo iż miałem do niego sentyment to odradzam. Poza ładnym wygladem i bezawaryjnością nie ma nic poza tym. Nie hamuje, nie przyspiesza, nie kładzie sie. Jest dośc delikatnym chooperem. Za drogim w zakupie jeśli szukasz ładnego egzemplarza i szybko traci na wartości. Wszelkie inne wady i zalety zostały opisane wyżej przez kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem 650-tkę classic w 2006 roku jako pierwsze moto. Na nim praktycznie uczyłem się jeździć. MIał same zalety oprócz braku mocy - ale na początku mi to nie przeszkadzało. Ubrałem go pięknie. Sam rozwiercałem wydechy - 8 otworów w pierszej blaszce i po 4 w drugiej - głębszej - gada niepowtarzalnie - miodzio dla ucha.Niestety - po jakimś czasie mocy było mi mało i w 2008 r nabyłem Intruderka C1800R. Dragiem pomyka teraz moja koleżanka - mówi, że go kocha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w 1999 i miałem 2 sezony. Motocykl bardzo wygodny i bez obsługowy. Zrobiłem kilka ładnych tras , m.in Nordkapp. Przelot non stop z Kopenhagi do Katowic ( ponad 1250 km) tez nie dobił mi kręgosłupa. Ogólnie motorek wdzięczny i przyjazny ale... Niestety bardzo słaby. Solo jakoś jeszcze się zbiera ale z pasażerem już muli jak cholera. Był to mój drugi w karierze motocykl i dla początkujących mogę go polecić ale z czasem trzeba go zmienić na coś co JEZDZI !Zapomniałem dodać ,że standardowy przód dobija na każdej dziurze czyli non stop zważywszy na polskie drogi ;) A hamulce tak jak wspomnieli inni - nie działają zbytnio.Tyle ,że w sumie po co hamulce skoro To To zbytnio nie jedzie Co do wydechów to powiem tyle ,że wiercenie dziur nic nie daje po za tym ,że dalej pierdzi tylko głośniej ( to dla zwolenników takiego tuningu ). Ja miałem wybebeszone całe tylne komory i to tez nie czarowało basem. Żeby to gadało po ludzku trzeba zmienić całe. I na koniec zgadzam sie z tym co pisze Vanhelsing niżej: Nie ważne co by zmienić w tym motocyklu - on zawsze będzie wyglądał tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.