Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

R1 Rybnik


PIOTR GS500

Rekomendowane odpowiedzi

Malowana była na bank, jeszcze krzywo poprzyklejane naklejki, i nie zakładam tego z góry ale wydaje mi sie ze latana po torze, brak tylnych podnóżek, sportowe sety, stalowe oploty, i ta mata na baku która pomaga sie utrzymywać na motocyklu przy chodzeniu na kolano, chyba ze ktoś tak dla wyglądu tuningował ale ogólnie wygląda w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na r1 się nie znam ale od siebie dodam że brakuje podnóżków pasażera a przednie tarcze są baardzo przegrzane. Lekko to nie miała ale który litr nie miał . Leżała na pewno bo wszystkie elementy które mogłyby świadczyć o szlifie zostały wymieniony lub zdemontowane np migacze czy nieorginalne ciężarki. Ogólnie sprzęt ładnie doposażony i można by go zobaczyć ale ja osobiście preferuje motocykle z fabrycznymi malowaniami bo wtedy trochę bardziej pewny ale tylko troche ;)PS ktoś wie co to za pstryczek na lewym wypełnieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to strasna kicha z tym malowaniem. Naklejki przyklejone nie symetrycznie.Nie wiem jak wam ale mi się wydaje że nawet rama była malowana. W orginale jest mata tu widać połysk, ale to może kwestia zdjęcia. Prawe przełączniki nie z RN09 oraz mocowanie klamki też kiombiowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to strasna kicha z tym malowaniem. Naklejki przyklejone nie symetrycznie.Nie wiem jak wam ale mi się wydaje że nawet rama była malowana. W orginale jest mata tu widać połysk, ale to może kwestia zdjęcia. Prawe przełączniki nie z RN09 oraz mocowanie klamki też kiombiowane.
rama na 100% była malowana, przyjrzyjcie się temu zdjęciu co widać zegary, bak itp, na główce wyraźnie widać nie fachowo nałożony lakier do tego gościu ma na sprzedaż jeszcze drugą okazję, z 2004r tyż R1, i jakieś autko, nic ino nosz polski handlarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.