Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Jestem nowy na forum i nieśmiało chciałem sie zapytać czy też mogę sie pojawić dziś za zakmu - o ile ktoś dziś będzie i jak trafię.

Chętnie bym poznał kogoś z forum :)

 

Pozdrawiam !

jechales z kims? skad? bo widziałem dwa plastiki wracając z pracy w Brzezinach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85 spoko nie pozbędziecie się mnie tak ławto ;)  ale na czas mojej nieobecności pozwalam Tobie wykonywać to zacne zajęcie :P .... ale za tydzień ma byc już pikna pogoda to będę na pewno :)

 

Witam żylet-a :D za tydzień już musisz być na zamku

 Prac budowy? może wkońcu wypłytkują dróżkę i nie będzie się kurzyło w gorące dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanko i miło było poznać nowe twarze :) Tradycyjnie troche pokropiło ale nie groźnie :P Teraz przynajmniej wiemy które fotoradary z Chudowa na Żory są aktywne :D

Do nastepnego i oby tez sie taki wypadzik udał w tyle sprzętów, bo w sezonie nawet tylu sie nie zbierze czasami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85 spoko nie pozbędziecie się mnie tak ławto ;)  ale na czas mojej nieobecności pozwalam Tobie wykonywać to zacne zajęcie :P .... ale za tydzień ma byc już pikna pogoda to będę na pewno :)

 

Witam żylet-a :D za tydzień już musisz być na zamku

 Prac budowy? może wkońcu wypłytkują dróżkę i nie będzie się kurzyło w gorące dni

 

Tak trzymaj dziewczyno ! Fotograf Chudowa musi być jak żołnierz, żadnej pogody się nie bać .

 

 

Jaki tam plac budowy, dla mnie nic się nie zmieniło. 

 

PS: Dzięki wszystkim za spotkanie - ekipa zacna ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grzeczności wolałem zapytać :) Byłem z kumplem koło 17 i chyba nawet zaparkowałem obok Twojego - różowy Triumph - zgadłem ? 

Ja pie,,,, chyba nie podejrzewasz mnie o taki akt desperacji bym wsiadła na różowy moto a blllleeeeeeeeee :(  Nigdy w życiu. Więc gigantyczna pomyłka ja znam  tylko trzy kolory fajny czarny pedaskie i hu,,,, no i czerwone bo takie jest szybsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie,,,, chyba nie podejrzewasz mnie o taki akt desperacji bym wsiadła na różowy moto a blllleeeeeeeeee :( Nigdy w życiu. Więc gigantyczna pomyłka ja znam tylko trzy kolory fajny czarny pedaskie i hu,,,, no i czerwone bo takie jest szybsze :D

Haha Xena to dobre :) Ty to wiesz co dobre :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.