Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Nabytek Na Terenie Rybnika


thomsoneq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy forumowicze. Dawno sie nie oddzywalem lecz nie bylo mnie dluuugo w kraju. Kupilem Yamahe R1, rocznik 2006 koloru czarnego(metalic) zakupilem go od starszego goscia spod Łodzi. Wiele osob pisalo mi na tym forum, ze jestem szczeniak i ze mam kupic sobie 600'tke lecz z duma mowie NIE ;) (tak pol zartem, pol serio), a wracajac do motocykla to narazie mam 2 zdjecia ktore sa ponizej... Dzis rano znalazlem z prawej strony miejsce gdzie sie poci... pod cylindrem (Potrzebuje przy tym pomocy od kogos....) http://images46.fotosik.pl/277/18d4fdb939edf4da.jpeghttp://images45.fotosik.pl/278/8cfb162f7738afa0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@ I/JG53_Pogojak jade powiecej niz 100 km/h to wali mi na prawego buta nie jest to drastyczny ubytek oleju ale powolny i maly, musialem dolac troszeczke. Na oko wyszlo tak 1/4 szklanki gdzie przejechalem juz nim prawie 400 km@ swistakNie jechalem dzis jeszcze ale wczoraj owszem Postaram sie dzis zrobic jakies porzadne zdjecia i wstawic w dobrej jakosci bo te sa robione Iphone'm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Wiele osob pisalo mi na tym forum, ze jestem szczeniak i ze mam kupic sobie 600'tke lecz z duma mowie NIE ;) [..]
No jeśli to była przesiadka z tego skuta co mawsz w avatarze...na tego potwora co precentujesz...to Ci dobrze radzili.Ja napisze tak: 1. Powodzenia!!2. Wiele rozwagi!!3. Gratulacje (nie wiem tylko czego)Poczekam na twój odzew... czy faktycznie był to przeskok z skuta na potworka.. bo mam coś do dodania...Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadalem F3 pewnego czasu wiec nie byla to przesiadka odrazu z 150ccm na 1000ccm... Niestety bylem u kolegow z Yamahy na Żorskiej i motocykl wraca do bylego wlasciciela... silnik byl w pewnym miejscu spawany i byl po 2 glebach, a mowil, ze nie lezal!!! NIE ZYCZE NIKOMU Z WAS TAKIEGO CZEGOS.... zbieram sie bo czeka mnie droga do Lodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadalem F3 pewnego czasu wiec nie byla to przesiadka odrazu z 150ccm na 1000ccm... Niestety bylem u kolegow z Yamahy na Żorskiej i motocykl wraca do bylego wlasciciela... silnik byl w pewnym miejscu spawany i byl po 2 glebach, a mowil, ze nie lezal!!! NIE ZYCZE NIKOMU Z WAS TAKIEGO CZEGOS.... zbieram sie bo czeka mnie droga do Lodzi
O kur... ale numer , dobrze że tak szybko to wyszło, bo za kilka tygodni byłoby po wszystkim i zostałbyś z takim motocyklem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee.. no to moge juz spokojnie pogratulowac... jak dosiadales pewnego czasu f3 z uszkodzonym silnikiem to spokojnie ogarniesz R1.BTW - ile km na tej f3 przejechałeś?
Tazz..R1 ma uszkodzony silnik, nie F3 On nie pojeździł, tylko posiedział na F3 Ciekawostka.. ale spoko Szkoda, ze taki nr z ta R1 wyskoczył..bo wygląda ładnie jakieś nr ramy czy aukcji daj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item958387119_r1_bl...sxr_zxr_r6.htmlTo numer aukcji....a jesli chodzi jeszcze o te usrane moto to wrocilo do bylego wlasciciela. Zapomnialem jeszcze dodac, ze silnik byl na silikonie a nie na uszczelkach @ Tazzmanw Rybniku pojezdzilem moze hmmm ~1000 km do tego kurs do niemiec i spowrotem (~2000 km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.