Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NWOA YAMAHA R6


rossi.46

Rekomendowane odpowiedzi

wydech po pierwsze suzuki k5 mia³o zupe³nie inny a po drugie i tak moim zdaniem zawsze orgina³ powinien byÌ zast¹piony przez tuyningowy,wiêdz akurat wydech mo¿ebyÌ nawet brzydki,a jak mia³bym k5 to ten wydech chyba bym przedziurawi³ bo wydawa³ mi siê cichy(mo¿e go na niskich kumpel ci¹gn¹³)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zawsze orginaÂł powinien byĂŚ zastÂąpiony przez tuyningowy
Tylko ze w tej R6 to bedzie kosztowne bo trzeba wymienic caly uklad wydechowy bo odkrecana jest tylko sama koncowka a tlumik jest w calosci z kolektorem W GSXR 600/750 jest to lepiej rozwiazane gdyz caly tlumik wraz z ta puszka idzie odkrecic i mozna zalozyc sportowa koncowke do oryginalnych kolektorow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech po pierwsze suzuki k5 miaÂło zupeÂłnie inny a po drugie i tak moim zdaniem zawsze orginaÂł powinien byĂŚ zastÂąpiony przez tuyningowy,wiĂŞdz akurat wydech moÂżebyĂŚ nawet brzydki,a jak miaÂłbym k5 to ten wydech chyba bym przedziurawiÂł bo wydawaÂł mi siĂŞ cichy(moÂże go na niskich kumpel ciÂągn¹³)  :)
a kto napisaÂł,ze miaÂło taki sam?PisaÂłem o podobieĂąstwach. KtoÂś sÂłusznie zauwaÂżyÂł, ze podobny bardziej do nowej GSX-600R. Ale pierwowzĂłr byÂł wÂłasnie w K5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto napisaÂł,ze miaÂło taki sam?PisaÂłem o podobieĂąstwach. KtoÂś sÂłusznie zauwaÂżyÂł, ze podobny bardziej do nowej GSX-600R. Ale pierwowzĂłr byÂł wÂłasnie w K5.
no wÂłasnioe o to mi chodzi Âże ten tÂłumik z r6 wogĂłle mi nie przypomina tego w gsx-r1000k5zresztÂą tÂłumik pare lat temu w kaÂżdym motocyklu wyglÂądaÂł tak samoten w k5 byÂła duÂża puszka o Âładnych ksztaÂłtach a tu jest krĂłtki tÂłumik,okrÂągÂły w przekroju, z wylotem na bok ,gdzie widzisz jakiekolwiek podobieĂąstwo????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu a cabr600 niefajna????? tak,zgadzam siĂŞ z TobÂą brzydkie sÂą  
Leo chyba mowimy o nowych motocyklach?? A z nowych motocykli w klasie 600 to zdecydowalbym sie tylko na 2 wymienione wyzej.A to co sie komus podoba, a co nie to chyba tylko jego sprawa?? Czy moze musi mi sie Yamaha podobac bo sie wsystkim podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.