Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Podnosić Z Gleby Ciężki Motocykl


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Niby banał , ale przeważnie widziałem jak ludziska zabierają się za to od przodu mordując swój kręgosłup , a o wiele prościej jest tak :http://www.youtube.com/watch?v=Bsdzdm35lbI...feature=related

nawet panienka daje radę , warto zapamiętać i się nie szarpać :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób dobry,kiedys mi sie moja VTX połozyła na swiatłach i nie znałem jeszcze takich sztuczek...Dobrze, ze koleś w tirze zam mną był uczynny i wyskoczył z kabiny na małą gimnastykę a że posturą i wygladem przypominał sredniowiecznego pirata to poszło gładko...Ale przyznac muszę, że się zdziwiłem jak nie mogłem sam jej postawić,bo przeciez w trakcie jazdy to tak lekko sie ją prowadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam już, w którym topiku, lae jest umieszczony link do całego filmu instruktażowego z wszystkimi etapami takiego sposobu na podnoszenie motocykla. tyle, że po "hamerykańsku". jeszcze nie ćwiczone na żywo, bo i po co kusić los? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi raz sie położył intruder 1500 tak,że koła były na górze wzniesienia,a reszta jakby w dole...45 min czekałem,,aż roweżysta jakis jechał i pomógł.co to za zadupie było w tym Jaworzu...... a tak przy okazji..paliwo mi sie delikatnie wylewało cały czas jak sprzęt leżał..czy to aby normalne mać?poł zbiornika mi wyciekło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mikrus raczej jestem i wyglebiłem na ER-5. Wiem, to moto leciutkie jak rower jest oczywiście. Dla mnie jednak - kurdupla 164cm wzrostu i 60kg nawet takie piórko ciężkie się wydaje. Do rzeczy: wstałem, otrzepałem się i myślę: "to teraz będzie cyrk jak się będę z moto na środku dwupasmówki szarpał". Złapałem za kierownicę i uchwyt pasażera i... Dobrze, że nie pierdyknąłem maszyny na drugą stronę Adrenalina robi swoje.Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja się już napodnosiłem swojej Hani! ... no cóż, brak doświadczenia w obchodzeniu się z motorem zrobił swoje, ale też wieele nauczył ) (głównie przewrotki postojowe z pełnym załadunkiem - kufry pełne + zapakowane tylne siedzenie - na szczęście za każdym razem miałem pomoc). Sposób "od tyłu" niezły jest ;) na pewno przećwiczę - może samemu podniósłbym moto z bagażami ... ;) pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście nie miałem nigdy okazji dzwigać moto z gleby ale raz mnie moto przeważyło podczas wyciągania z garażu nie chciało mi się otwierać drugiej połówki drzwi a było ustawione akurat na styk do wyjazdu... ja stałem z boku wyprowadzając aż nagle dup! i zatrzymało się cieżarkiem na futrynie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.